Lijn 26 Almelo, Centraal Station - Ziekenhuisgroep Twente
Buslijn 26 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Twente |
Lijnsoort | Stadsbus |
Formule | Twents |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 21.00) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 26 rijdt van station Almelo via het Centrumplein, De Riet en Ossenkoppelerhoek naar het Twenteborg Ziekenhuis.
Route
Halte | ||
Almelo, Centraal | ||
Almelo, Centrumplein | ||
Almelo, De Wingerd | ||
Almelo, De Koppel | ||
Almelo, Sporthal Rembrandtlaan | ||
Almelo, Frans Halsstraat | ||
Almelo, J. van Ruysdaelstraat | ||
Almelo, Vincent van Goghplein | ||
Almelo, Nico van Werkmanplein | ||
Almelo, ROC de Sumpel | ||
Almelo, Woonboulevard | ||
Almelo, Ziekenhuisgroep Twente |
Keringen
- Lijn 26 keert op Almelo Centraal op lijn 28. Een enkele rit per dag keert op lijn 51.
Geschiedenis
Vanaf 11 december 2005 ging de lijn ook op zondag 1x/uur rijden.