Lijn 132 Goes Station - Zierikzee Haringvlietstraat
Buslijn 132 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Zeeland |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro, MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 4-6x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2-4x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 132 rijdt van Goes, via Wilhelminadorp, Kats en Colijnsplaat naar Zierikzee. 's Avonds en op zondag rijden alle ritten tot de Sas, daar rijdt dan lijn 133 aansluitend door naar Zierikzee Poortambacht.
Route
Halte | ||
Goes, Station | ||
Goes, Westwal (Centrum) | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
Wilhelminadorp, Roodewijk | ||
Kats, Sluis | ||
Colijnsplaat, Zeelandbrug | ||
Zierikzee, De Val | ||
Zierikzee, Sas | ||
Zierikzee, Busstation | ||
Zierikzee, Gemeentehuis | ||
Zierikzee, Scheldestraat | ||
Zierikzee, Grevelingenstraat | ||
Zierikzee, Haringvlietstraat |