Lijn 52 Dokkum Busstation - Oostmahorn Esonstad (2003-2022)
Buslijn 52 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 2x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 52 rijdt een grote lus vanuit Dokkum langs de plaatsen in de Friese Noord-Oosthoek.
Route
Halte | ||
Dokkum, Busstation | ||
Wetzens, Wetzens | ||
Wetzens, Nieuwhuisterpijp | ||
Niawier, Niawier | ||
Oosternijkerk, Griene Wei | ||
Oosternijkerk, Nijkerk | ||
Lioessens, Lioessens | ||
Morra, Morra | ||
Morra, Kaechsdyk | ||
Anjum, De Singel | ||
Anjum, Jewier | ||
Anjum, Oostmahorn | ||
Oostmahorn, Esonstad | ||
Anjum, Oostmahorn | ||
Anjum, Jewier | ||
Lioessens, Dyksterwei | ||
Paesens, Paesens | ||
Paesens, Brug | ||
Moddergat, Moddergat | ||
Nes, Molenbuurt | ||
Nes, Buorren | ||
Nes, Efterwei | ||
Wierum, Wierum | ||
Wierum, Ternaarderweg | ||
Wierum, Bote Winia's Hoek | ||
Oosternijkerk, Bollingwier | ||
Oosternijkerk, Griene Wei | ||
Oosternijkerk, Nijkerk | ||
Niawier, Niawier | ||
Wetzens, Nieuwhuisterpijp | ||
Wetzens, Wetzens | ||
Dokkum, Busstation |
Geschiedenis
Lijn 52 reed in elk geval al in 2003. Destijds werd altijd als belbus gereden en de route via Oostmahorn bestond nog niet, daarentegen werd wel via Hantumhuizen gereden.