Lijn 66 Almelo Centrumplein - Oldenzaal Station
Buslijn 66 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Twente |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | Twents |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 66 rijdt van het centrum van Almelo via het NS-station en via de wijken Kluppelshuizen en Schelfhorst naar Mariaparochie. Vanaf daar loopt de lijn verder via Albergen, Fleringen en Weerselo naar Oldenzaal alwaar de lijn door de wijk De Essen rijdt.
Route
Halte | ||
Almelo, Centrumplein | ||
Almelo, Centraal | ||
Almelo, Boddenstraat | ||
Almelo, Brugstraat | ||
Almelo, Vriezebrug | ||
Almelo, Tijhofslaan | ||
Almelo, De Klokkenbelt | ||
Almelo, Buurstede | ||
Almelo, Schelfhorstpark | ||
Almelo, Heetveldsweg | ||
Almelo, Koningshoek | ||
Almelo, Markgraven | ||
Almelo, Robbenhaarsweg | ||
Almelo, Mariaparochie | ||
Albergen, Mekkelenberg | ||
Albergen, Hofmaatsweg | ||
Albergen, Gravendijk | ||
Albergen, Assinkshoekweg | ||
Albergen, Van Koersveldweg | ||
Albergen, Zenderseweg | ||
Albergen, Kloosteresweg | ||
Albergen, Brakenweg | ||
Albergen, Molenbinnenweg | ||
Fleringen, Herinckhaveweg | ||
Fleringen, Viersprong | ||
Fleringen, Hagveldsweg | ||
Fleringen, Kanaal | ||
Fleringen, Oude Almelosedijk | ||
Weerselo, Bornsestraat | ||
Weerselo, Voortmorsstraat | ||
Weerselo, Ittersbergstraat | ||
Weerselo, Het Hoikinck | ||
Weerselo, Holtwijkerstraat | ||
Weerselo, Deurningerstraat | ||
Weerselo, Oude Weerseloseweg | ||
Weerselo, Morsweg | ||
Oldenzaal, Ootmarsumsedijk | ||
Oldenzaal, Zevenblad | ||
Oldenzaal, Nachtschade | ||
Oldenzaal, WKC De Essen | ||
Oldenzaal, Bentheimergraven | ||
Oldenzaal, Oliemolenstraat | ||
Oldenzaal, Vos de Waelstraat | ||
Oldenzaal, Hofmeijerstraat | ||
Oldenzaal, Ziekenhuis | ||
Oldenzaal, Station |
Dienstregeling
- Van maandag tot en met vrijdag wordt in de spits een halfuursdienst gereden;
- Zaterdag wordt er volgens een uursdienst gereden.
Keringen
- Lijn 66 keert op Almelo Centrumplein in willekeurige volgorde op alle lijnen die Almelo Centrumplein als eindpunt hebben;
- Op Oldenzaal Station keert lijn 66 op bijna alle ritten op zichzelf.
- Op Oldenzaal Station keert lijn 66 op enkele ritten oplijn 65