Lijn 12 Alkmaar, Bestevaerstraat - Rietschoot
Voormalige buslijn 12 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Stadsdienst Alkmaar |
Lijnsoort | Servicebus |
Materieel | DAB Silkeborg MidCity II |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 12 reed van Overdie via het MCA, het Centrum, het Station, De Waarden en Daalmeer naar Koedijk.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Bestevaerstraat | ||
Alkmaar, Dr. Schaepmanplein | ||
Alkmaar, Medisch Centrum Alkmaar | ||
Alkmaar, Kerkplein | ||
Alkmaar, Station NS | ||
Alkmaar, Tesselsebrug | ||
Alkmaar, Noorderkade / Drechterwaard | ||
Alkmaar, Drechterwaard / Ryperwaard | ||
Alkmaar, Station Noord | ||
Alkmaar, Europaboulevard / Winkelcentrum | ||
Alkmaar, Laan van Parijs | ||
Alkmaar, Laan van Keulen | ||
Alkmaar, Rietschoot |