Lijn 22 Warten Hoofdstraat - Leeuwarden Station
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 00:25 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Buslijn 22 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Procity |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 22 rijdt van Warten via Wergea en Goutum naar Leeuwarden.
Route
Halte | ||
Warten, Hoofdstraat | ||
Warten, Scheepswerf Bijlsma | ||
Wergea, Kerkbuurt | ||
Wergea, Leeuwarderweg | ||
Goutum, Manege | ||
Goutum, Yndyk | ||
Goutum, Van Emingalaene | ||
Goutum, Wite Finne | ||
Goutum, Griene Daam | ||
Goutum, It Blauwe Slot | ||
Goutum, Wetterkrite | ||
Goutum, Dobbehof | ||
Leeuwarden, Henri Dunantweg | ||
Leeuwarden, Aldlânsdyk | ||
Leeuwarden, Borniastraat | ||
Leeuwarden, Huizumerlaan | ||
Leeuwarden, Klanderij | ||
Leeuwarden, Station |