Lijn 648 Hoogwoud Gemeentehuis - Hoorn Nieuwe Steen
Voormalige buslijn 648 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord (2002 - 2008) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 13 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 648 reed van Hoogwoud via Opmeer, Spanbroek en Wadway naar Hoorn.
Deze lijn reed alleen in de ochtendspits richting Hoorn. In de middagspits konden reizigers gebruik maken van de lijnencombinatie 48/49.