Lijn 667 Strijensas Kerkplein - Oud-Beijerland Scholengemeenschap
Buslijn 667 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/uur (vanaf 13.30) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 667 rijdt van halte Kerkplein in Strijensas via Strijen, De Klem, Numansdorp-Oudesluis, Klaaswaal, Greup en Stougjesdijk naar halte Scholengemeenschap in Oud-Beijerland.
In de ochtendspits rijdt één rit van Strijensas naar Oud-Beijerland Zinkweg. De tweede rit rijdt van Strijen tot Klaaswaal. De volgende twee ritten rijden van Strijen naar het scholengemeenschap in Oud-Beijerland. In de middagspits rijden vier ritten in een '60-frequentie de gehele route tot Strijen.