Lijn 633 Nijmegen Centraal - Angeren Kamervoort
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 19 jun 2012 om 16:46 (Lijn 633 Nijmegen Centraal - Angeren Geldersche Oord hernoemd naar Lijn 633 Nijmegen Centraal - Angeren Kamervoort)
Nachtbuslijn 633 | |
Vervoerder(s) | Breng |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Maandagnacht | 2x/nacht |
Dinsdagnacht | 2x/nacht |
Woensdagnacht | 2x/nacht |
Donderdagnacht | 2x/nacht |
Vrijdagnacht | 3x/nacht |
Zaterdagnacht | 2x/nacht |
Zondagnacht | 2x/nacht |
De bus rijdt in de nacht na de genoemde dag |
---|
Lijn 633 is een Vierdaagse nachtbus en rijdt van Nijmegen via Ressen, Bemmel, Haalderen, Gendt en Doornenburg naar Angeren.
Deze nachtbus rijdt alleen gedurende de Nijmeegse Vierdaagse.
Route
Halte | ||
Nijmegen, Centraal Station | ||
Nijmegen, Nassausingel | ||
Nijmegen, Sint Canisiussingel | ||
Ressen, Ressensestraat | ||
Bemmel, Klein Rome | ||
Bemmel, De Timp | ||
Bemmel, Loostraat | ||
Bemmel, De Plak | ||
Bemmel, Gersthof | ||
Bemmel, Ploeglaan | ||
Bemmel, Connexxion | ||
Bemmel, Papenstraat | ||
Haalderen, De Essenpas | ||
Haalderen, Lage Zandsestraat | ||
Haalderen, Kerk | ||
Haalderen, Kolkweg | ||
Haalderen, Groenestraat | ||
Gendt, Industrieterrein | ||
Gendt, Kerkstraat | ||
Gendt, Kommerdijk | ||
Gendt, Baron van Gendtlaan | ||
Gendt, Markt | ||
Gendt, Julianaplein | ||
Gendt, Dwarsakker | ||
Gendt, Kapelstraat | ||
Gendt, Olyhorststraat | ||
Gendt, Molenstraat | ||
Doornenburg, Blauwe Hoek | ||
Doornenburg, Van Kol | ||
Doornenburg, Rijnstraat | ||
Doornenburg, De Woerd | ||
Doornenburg, Krakkedel | ||
Doornenburg, De Linge | ||
Doornenburg, Stenen Palen | ||
Angeren, Boerenhoek | ||
Angeren, Sterrenberg | ||
Angeren, Transformator | ||
Angeren, Borgers | ||
Angeren, Kamervoort |