Lijn 513 Herentals Station - Heist-op-den-Berg Station
Schoolbuslijn 513 in België Bekijk de voormalige lijnen 513 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | |
Frequenties | |
Spits | 1-3x/dag |
Dal | 1x/dag (woensdag) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 513 rijdt van Herentals via Vorselaar, Grobbendonk, Bouwel, Herenthout, Itegem en Hallaar naar Heist-op-den-Berg.
De middagrit op woensdag en de 1e middagspitsrit op andere dagen rijdt van Vorselaar tot Herenthout. De 2e middagspitsrit rijdt van Vorselaar naar Heist-op-den-Berg en de 3e middagspitsrit rijdt van Herentals naar Heist-op-den-Berg.
Route
Halte | ||
Herentals, Station | ||
Herentals, Belgiëlaan | ||
Herentals, Hikstraat | ||
Herentals, J. Cardijnlaan | ||
Herentals, Netepark | ||
Herentals, Bosdreef | ||
Herentals, Watervoort | ||
Herentals, Poederleeseweg | ||
Vorselaar, Doornboom | ||
Vorselaar, Kweek | ||
Vorselaar, Proosthoevebaan | ||
Vorselaar, Voetbalterrein | ||
Vorselaar, Van Roeyinstituut | ||
Vorselaar, Dorp | ||
Vorselaar, Goorbergenlaan | ||
Vorselaar, Hildering | ||
Grobbendonk, Watermolenweg | ||
Grobbendonk, Beukenlaan | ||
Grobbendonk, Dorp | ||
Grobbendonk, Beemdenstraat | ||
Grobbendonk, Engels Kamp | ||
Bouwel, Lindekens | ||
Bouwel, Roode Haagjes | ||
Bouwel, Station | ||
Bouwel, Hanegoor | ||
Herenthout, Blokt | ||
Herenthout, Gelderstraat | ||
Herenthout, Markt | ||
Herenthout, Vonckstraat | ||
Herenthout, Langstraat | ||
Herenthout, Canadadreef | ||
Itegem, 's Herenweg | ||
Itegem, Lenkestraat | ||
Itegem, Nieuwendijk | ||
Itegem, Kerk | ||
Itegem, P. Berchaensstraat | ||
Itegem, Zagerij | ||
Hallaar, Hallaaraard | ||
Hallaar, Kerk | ||
Hallaar, Grens | ||
Heist-op-den-Berg, E. Woutersstraat | ||
Heist-op-den-Berg, Leopoldlei | ||
Heist-op-den-Berg, Cultureel Centrum | ||
Heist-op-den-Berg, OCMW | ||
Heist-op-den-Berg, Station |