Lijn 345 Oudergem Herrmann-Debroux - Waver Station
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 345 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Vervoerregio | Leuven |
Lijnsoort | Streekbus |
Lijnkleur | 345 |
Materieel | VDL Citea, Van Hool New AG300 |
Rijdt sinds | 16 april 2012 |
Voorganger(s) | 345 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 19:10) |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zaterdagavond | 0-1x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Zondagavond | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 345 rijdt van Oudergem via Overijse, Hoeilaart, Overijse, Rosières, Champles en Bierges naar Waver.
Dienstregeling
- In de middagspits rijdt één toegevoegde rit tussen Hermann-Debroux en Hoeilaart Kerk, deze rit rijdt in Hoeilaart een andere route.
- De rit op woensdagmiddag rijdt van Waver tot Hoeilaart.
- Op zaterdag en zondag wordt alleen tussen Oudergem en Overijse Maleizen gereden.
Route
Halte | ||
Oudergem, Herrmann-Debroux | ||
Oudergem, U.L.B. Tuin Massart (Jardin Massart) | ||
Oudergem, Rood Klooster (Rouge-Cloître) | ||
Overijse, Jezus Eik-Kerk | ||
Overijse, Brug Autobaan | ||
Overijse, Treurwilgenlaan | ||
Overijse, Esdoornenlaan | ||
Hoeilaart, G. de Kleermaekers | ||
Hoeilaart, Watertoren | ||
Hoeilaart, E. Sohiestraat | ||
Hoeilaart, Wijndaalstraat | ||
Overijse, Autobaan | ||
Overijse, Barbizon | ||
Hoeilaart, Welriekende | ||
Hoeilaart, Café van Moer | ||
Hoeilaart, Au Gaz | ||
Hoeilaart, J.B. Delcortestraat | ||
Hoeilaart, Kerk | ||
Hoeilaart, D. Vander Vaerenstraat | ||
Hoeilaart, A. Rowiestraat | ||
Hoeilaart, J.B. Denayerstraat | ||
Hoeilaart, Hoeilaartseweg | ||
Hoeilaart, Veldstraat | ||
Hoeilaart, Bakenbos Linde | ||
Overijse, Koninginnenlaan | ||
Overijse, Fél. Bergiersstraat | ||
Overijse, Lange Weg | ||
Overijse, Maleizen Kerk | ||
Overijse, Geitenhoek | ||
Overijse, Boslaan | ||
Rosières, Ferme Englebert | ||
Rosières, Place de la Chapelle | ||
Rosières, Place du Monument | ||
Rosières, Eglise | ||
Bièrges, Rue de Templiers | ||
Bièrges, Champles Cabine Electrique | ||
Bièrges, Café Francis | ||
Bièrges, Rue de Wavre | ||
Bièrges, Chemin d'Angoussart | ||
Bièrges, Point du Jour | ||
Bièrges, Rue de la Roche | ||
Bièrges, Eglise | ||
Bièrges, Pont Autoroute | ||
Bièrges, Rue Theophile Piat | ||
Waver, Station |
Geschiedenis
Vanwege de slechte financiële situatie van De Lijn werd in 2012 een actieplan uitgevoerd. In dit plan werden diverse maatregelen genomen voor betere financiën. Eén van deze maatregelen was dat het aanbod van het busvervoer beter afgestemd zou worden op de vraag. Voor deze lijn gold dat per 16 april 2012 de route het Brussels Gewest werd ingekort tot metrostation Herrmann-Debroux met aansluiting op de metro voor Etterbeek. Daarnaast werden de ritten buiten de spitsuren geschrapt uit de dienstregeling. In het weekend werden de ritten ingekort tot Overijse en werd niet meer naar Waver gereden.