Lijn 69 Oostende Station - Veurne Ziekenhuis
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 69 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond (werkdagen) | 0-1x/uur (tot 20:10) |
Avond (weekend) | 1x/uur (tot 20:10) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 69 rijdt van Oostende via Raversijde, Middelkerke, Westende, Lombardsijde, Oostduinkerke en Koksijde naar Veurne.
Dienstregeling
- In de spitsuren rijden enkele extra ritten (op deeltrajecten).
- Doordeweeks wordt alleen in de spitsuren van en naar Oostende gereden; daarbuiten wordt alleen tussen Nieuwpoort en Veurne gereden.
- Op zaterdag en zondag wordt wel het hele traject tussen Veurne en Oostende gereden.
Route
Halte | ||
Oostende, Station | ||
Oostende, Kapellestraat | ||
Oostende, Stadhuis | ||
Oostende, Sint-Jozefskerk | ||
Oostende, Petit Paris | ||
Oostende, Stelplaats De Lijn | ||
Oostende, Stuiverstraat | ||
Oostende, Doctor Verhaeghestraat | ||
Oostende, Northlaan | ||
Oostende, Aartshertogstraat | ||
Oostende, Derbylaan | ||
Oostende, Distellaan | ||
Oostende, Dorpsstraat | ||
Raversijde, Emiele Desmitlaan | ||
Raversijde, Luchthavenstraat | ||
Raversijde, Vloc | ||
Middelkerke, Domein Raversijde | ||
Middelkerke, Sea Shopping Center | ||
Middelkerke, Sluisvaartstraat | ||
Middelkerke, Kapelletje | ||
Middelkerke, Kerk | ||
Middelkerke, Ter Strepe | ||
Middelkerke, Moby Dick | ||
Middelkerke, Krokodiel | ||
Westende, Bad | ||
Westende, Dorp | ||
Westende, Steenstraat | ||
Lombardsijde, Dorp | ||
Lombardsijde, YMCA | ||
Nieuwpoort, Monument Albert | ||
Nieuwpoort, Stad | ||
Nieuwpoort, Vismijn | ||
Nieuwpoort, Parklaan | ||
Nieuwpoort, Zwembad | ||
Oostduinkerke, Sunparks Kinderlaan | ||
Oostduinkerke, Louisweg | ||
Oostduinkerke, Spreeuwenberg | ||
Oostduinkerke, Groenendijk Bad | ||
Oostduinkerke, Duinpark | ||
Oostduinkerke, Bad | ||
Oostduinkerke, Halfwege | ||
Oostduinkerke, Witte Burg | ||
Oostduinkerke, Dorp | ||
Oostduinkerke, Ammanswalle | ||
Oostduinkerke, West Hinder | ||
Koksijde, Galloper | ||
Koksijde, Oud Gemeentehuis | ||
Koksijde, Middenlaan | ||
Koksijde, Terrasse | ||
Koksijde, Albert Bliecklaan | ||
Koksijde, Sociaal Huis | ||
Koksijde, Ster der Zee | ||
Koksijde, Koninginnelaan | ||
Koksijde, Strandlaan | ||
Koksijde, Geushoek | ||
Koksijde, Zonstraat | ||
Koksijde, Zeepanne | ||
Koksijde, Grote Bogaerde | ||
Koksijde, Vliegveld | ||
Koksijde, Station | ||
Veurne, Weg op Sint-Idesbald | ||
Veurne, Pannestraat | ||
Veurne, Rozendal | ||
Veurne, Station | ||
Veurne, Lindendreef | ||
Veurne, Voorstad | ||
Veurne, Technische School Sint-Idesbald | ||
Veurne, Ziekenhuis |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanwege de slechte financiële situatie van De Lijn werd in 2012 een actieplan uitgevoerd. In dit plan werden diverse maatregelen genomen voor betere financiën. Eén van deze maatregelen was dat het aanbod van het busvervoer beter afgestemd zou worden op de vraag. Voor deze lijn gold dat per 15 juli 2012 alle ritten in het weekend weer het hele traject gingen rijden tussen Oostende en Veurne, omdat lijn 68 gedurende het weekend kwam te vervallen. De dienstregeling bleef verder ongewijzigd.
Op een onbekend moment is de route in Oostduinkerke flink gewijzigd.
Halte | ||
Nieuwpoort, Zwembad | ||
Nieuwpoort, Roger Vyveystraat | ||
Nieuwpoort, Dudenhofenlaan | ||
Oostduinkerke, Sun Parcs Polderstraat | ||
Oostduinkerke, Polderstraat | ||
Oostduinkerke, Farazijnstraat | ||
Oostduinkerke, Visserijmuseum | ||
Oostduinkerke, Ammanswalle |