Lijn 550 Bonn Hauptbahnhof - Niederkassel Weilerhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 15 nov 2020 om 14:54
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 550 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RSVG, KVB, SWB |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City Solaris Urbino Mercedes-Benz Citaro Iveco Crossway |
Frequenties
| |
Spits | 3-6x/uur |
Spits (vakantie) | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond (werkdagen) | 2-3x/uur |
Zaterdag | 3x/uur |
Zaterdagavond | 2-3x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Zondagavond | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 550 rijdt van Bonn Hauptbahnhof via Bonn Castell, Niederkassel Mondorf, Niederkassel Rheidt en Niederkassel Stadtmitte naar Niederkassel Ranzel.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt 6x/uur gereden van Rheidt naar Bonn. Deze extra ritten rijden niet tijdens de vakantieperiodes.
- Na 21:00 uur wordt de frequentie afgebouwd naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Bonn, Hauptbahnhof | ||
Bonn, Thomas Mann Straße | ||
Bonn, Friedensplatz | ||
↓ | Bonn, Stadthaus | |
Bonn, Heerstraße | ||
Bonn, Frankenbad/Kunstverein | ||
Bonn, Markt | ||
Bonn, Brüdergasse/Bertha von Suttner Platz | ||
Bonn, Stiftsplatz | ||
Bonn, Wilhelmsplatz | ||
Bonn, Rosental | ||
Bonn, LVR Klinik | ||
Bonn, Innenministerium | ||
Bonn, Schwarzrheindorf Siegaue | ||
Troisdorf, Fährhaus | ||
Troisdorf, Bergstraße/L269 | ||
Niederkassel, Rosenthalstraße | ||
Niederkassel, Ahrstraße | ||
Niederkassel, Mondorf Beckergasse | ||
Niederkassel, Mondorf Realschule | ||
Niederkassel, An der Enggasse | ||
Niederkassel, Pastor Ibach Straße | ||
Niederkassel, Rheidt Markt | ||
Niederkassel, Rheidt Unterführung | ||
Niederkassel, Rheidt Nord | ||
Niederkassel, Spicher Straße | ||
Niederkassel, Evangelische Kirche | ||
Niederkassel, Rathausplatz | ||
Niederkassel, Bergstraße | ||
Niederkassel, Waldstraße | ||
Niederkassel, Sonnenberger Weg | ||
Niederkassel, Ranzel Schule | ||
Niederkassel, Schulstraße | ||
Niederkassel, Ranzel Kirche | ||
Niederkassel, Weilerhof | ||
Rijdt verder als lijn 163 naar Köln Wahn S-Bahnhof |
Geschiedenis
Op 28 augustus 2019 werd de route in Bonn gewijzigd. Voortaan werd niet langer door Beuel en Schwarzrheindorf gereden maar via Castell. Tevens werd de frequentie op zaterdag verhoogd van 2x/uur naar 3x/uur en op zondag en in de avonduren van 1x/uur naar 2x/uur.
Halte | ||
Bonn, Hauptbahnhof | ||
Bonn, Thomas Mann Straße | ||
Bonn, Friedensplatz | ||
Bonn, Markt | ||
Bonn, Brüdergasse/Bertha von Suttner Platz | ||
Bonn, Stiftsplatz | ||
Bonn, Bertha von Suttner Platz/Beethovenhaus | ||
Bonn, Konrad Adenauer Platz | ||
Bonn, Rheindorfer Straße | ||
Bonn, An der Wolfsburg | ||
Bonn, Schwarzrheindorf Schule | ||
Bonn, Schwarzrheindorf Kirche | ||
Bonn, Stiftsstraße | ||
Bonn, Schwarzrheindorf Siegaue |