Lijn 32 Leeuwarden, MCL - Westeinde
Voormalige buslijn 32 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Stadsvervoer Leeuwarden |
Lijnsoort | Servicebus |
Materieel | Wright Commander, Wright Cadet |
Periode | iig. 2003 |
Frequenties
| |
Spits | 0-3x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Koopavond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 32 reed van het MCL via Aldlân, Greunshiem, Huizum-Dorp, station Leeuwarden, de Binnenstad, Transvaalwijk en het Valeriuskwartier naar het Westeinde.
Dienstregeling
- In de ochtendspits werd elke 20 minuten gereden tussen de Greunshiem en station Leeuwarden.
Route
Halte | ||
↓ | Leeuwarden, MCL | |
Leeuwarden, Borniastraat | ||
Leeuwarden, Bornia Herne | ||
Leeuwarden, Rietgras | ||
Leeuwarden, Raaigras | ||
Leeuwarden, Ereprijs | ||
Leeuwarden, Daslook | ||
Leeuwarden, Politiebureau | ||
Leeuwarden, Greunshiem | ||
Leeuwarden, Tjalkstraat | ||
Leeuwarden, Appelstraat | ||
Leeuwarden, Knoopstraat | ||
Leeuwarden, Fruitstraat | ||
Leeuwarden, Spoorstraat | ||
Leeuwarden, Verstolkstraat | ||
Leeuwarden, Vegelinstraat | ||
Leeuwarden, Maria Louisestraat | ||
Leeuwarden, Klanderij | ||
↓ | Leeuwarden, Busstation | |
Leeuwarden, Gerechtsgebouw | ||
Leeuwarden, Harmonie | ||
Leeuwarden, Groot Schavernek | ||
Leeuwarden, Ipe Brouwerssteeg | ||
Leeuwarden, Oude Doelesteeg | ||
Leeuwarden, De Waag | ||
Leeuwarden, Wirdumerdijk | ||
Leeuwarden, De Brol | ||
Leeuwarden, Wortelhaven | ||
Leeuwarden, Voorstreek | ||
Leeuwarden, Hoeksterend | ||
Leeuwarden, Noorderbrug | ||
Leeuwarden, Singelstraat | ||
Leeuwarden, Transvaalstraat | ||
Leeuwarden, Mr. P.J. Troelstraweg | ||
Leeuwarden, Kievitstraat | ||
Leeuwarden, C. Franckstraat | ||
Leeuwarden, Valeriusstraat | ||
Leeuwarden, Haydnstraat | ||
Leeuwarden, Noorderbegraafplaats | ||
Leeuwarden, J. Hepkemawei | ||
Leeuwarden, Pieter Jelles Montessorischool | ||
↓ | Leeuwarden, Swettehiem |