Lijn 577 Siegburg Bahnhof - Much Rathaus
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 16 apr 2020 om 19:17
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 577 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RSVG |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City Solaris Urbino Mercedes-Benz Citaro Iveco Crossway |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond (werkdagen) | 1-2x/uur |
Avond (weekend) | 1x/(2) uur |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zondag | 1x/(2) uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 577 rijdt van Siegburg Stadtmitte via Siegburg Stallberg, Lohmar Heide, Lohmar Albach, Lohmar Inger, Lohmar Birk, Lohmar Pohlhausen, Neunkirchen-Seelscheid Neunkirchen, Neunkirchen-Seelscheid Brackemich, Much Feld, Much Wohlfahrt, Much Kreuzkapelle en Much Leverath naar Much Mitte.
Dienstregeling
- Doordeweeks wordt 2x/uur gereden tussen Siegburg en Neunkirchen-Seelscheid en 1x/uur tussen Neunkirchen-Seelscheid en Much. Tussen circa 14:00 en 17:00 uur wordt 2x/uur de gehele route gereden.
- Doordeweeks na circa 21:00 uur wordt de frequentie afgebouwd naar 1x/uur. Vanuit Siegburg wordt 's avonds laat nog maar 1x/2 uur doorgereden naar Much.
- In het weekend rijdt de helft van de ritten altijd alleen tussen Siegburg en Neunkirchen-Seelscheid.
- Enkele scholierenritten in Much rijden door van en naar de halte Schulzentrum.
Route
Halte | ||
Siegburg, Bahnhof | ||
Siegburg, Markt | ||
Siegburg, Stadthalle | ||
Siegburg, Zum Hohen Ufer | ||
Siegburg, Heinrichstraße | ||
Siegburg, Cecilienstraße | ||
Siegburg, AOK | ||
Siegburg, Holzgasse | ||
Siegburg, Schwimmbad | ||
Siegburg, Zeithstraße | ||
Siegburg, Franzhäuschen | ||
Lohmar, Kapellenstraße | ||
Lohmar, Albach | ||
Lohmar, Inger | ||
Lohmar, Zum Friedenskreuz | ||
Lohmar, Birk Kirche | ||
Lohmar, Marienhöhe | ||
Lohmar, Hochhausen | ||
Lohmar, Winkel Abzweig | ||
Lohmar, Pohlhausen | ||
Neunkirchen-Seelscheid, Herkenrath Abzweig | ||
Neunkirchen-Seelscheid, Antoniusplatz | ||
Neunkirchen-Seelscheid, Neunkirchen Kirche | ||
Neunkirchen-Seelscheid, Dahlerhof | ||
Neunkirchen-Seelscheid, Eischeid Abzweig | ||
Neunkirchen-Seelscheid, Birkenfeld | ||
Neunkirchen-Seelscheid, Brackemich | ||
Much, Feld | ||
Much, Köbach Abzweig | ||
Much, Oberhausen Abzweig | ||
Much, Wohlfahrt | ||
Much, Senschenhöhe | ||
Much, Kranüchel | ||
Much, Kreuzkapelle | ||
Much, Herrenteich | ||
Much, Bennrath | ||
Much, Leverath | ||
Much, Amtsknechtswahnt | ||
Much, Loßkittel | ||
Much, Wahnbachtalstraße | ||
↑ | Much, Post | |
Much, Kirche | ||
↓ | Much, Rathaus |
Geschiedenis
Op 9 december 2018 werd de frequentie in de spitsuren tussen Siegburg en Neunkirchen verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur en doordeweeks tussen 14:00 en 16:00 uur van 1x/uur naar 2x/uur over de gehele route.
Op 28 augustus 2019 werd de dienstregeling opnieuw uitgebreid. Nu werd voortaan doordeweeks tot circa 21:00 uur een frequentie van 2x/uur aangeboden tussen Siegburg en Neunkirchen.