Lijn 239 Recklinghausen, Hauptbahnhof - Süd Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 22 jan 2020 om 20:59
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 239 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | VestischeSjabloon:Onderaannemer |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Recklinghausen |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro G Solaris Urbino G |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Spits (vakantie) | 2-4x/uur (zomer) |
Dal | 4x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur (zomer) |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zaterdag (vakantie) | 2x/uur (zomer) |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 239 rijdt van Recklinghausen Hauptbahnhof via Stuckenbusch en Hochlarmark naar Süd.
Dienstregeling
- In de zomervakantie wordt er doordeweeks alleen in de ochtendspits 4x/uur gereden.
- Na circa 21:00 uur wordt de frequentie verlaagd van 2x/uur naar 1x/uur.
Route
Halte | ||
Recklinghausen, Hauptbahnhof | ||
Recklinghausen, Viehtor | ||
Recklinghausen, Steintor | ||
Recklinghausen, Hohenzollernstraße | ||
Recklinghausen, Prosper Hospital | ||
Recklinghausen, Wildermannstraße | ||
Recklinghausen, Rottstraße | ||
Recklinghausen, Zum Wetterschacht | ||
Recklinghausen, Spanenkamp | ||
Recklinghausen, Stuckenbuschstraße | ||
Recklinghausen, Franziskanerstraße | ||
Recklinghausen, Querstraße | ||
Recklinghausen, Friedrichstraße | ||
Recklinghausen, Auguststraße | ||
Recklinghausen, Salentinstraße | ||
Recklinghausen, Robertstraße | ||
Recklinghausen, Richardstraße | ||
Recklinghausen, Michaelstraße | ||
Recklinghausen, Karlstraße | ||
Recklinghausen, Süd Bahnhof |