Lijn 13 Assen Station - Winschoten Station
Voormalige buslijn 13 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Regio's | Oost-Groningen, Noord-Drenthe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 2 oktober 1960 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1-2x/dag |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 13 reed van Assen via Rolde, Eexterhalte - Gieten, De Hilte, Bareveld, Wildervank, Veendam, Muntendam, Meeden en Westerlee naar Winschoten. De eerste rit in beide richtingen begon in Veendam, verder waren er twee ritten die via Gieterveen reden i.p.v. Zandvoort. De avondritten reden alleen tussen Veendam en Winschoten.
Route
Halte | ||
Assen, Autobusstation | ||
Rolde, Hotel Erkelens | ||
Eexterhalte, Overweg | ||
Gieten, Hotel Centrum | ||
Zandvoort, Café Engelsman | ||
Gieterveen, Café Eling | ||
De Hilte, Viersprong | ||
Bareveld, Brug | ||
Wildervank, Hotel Boelens | ||
Veendam, GADO Garage | ||
Meeden, Station | ||
Westerlee, Café Derks | ||
Winschoten, Autobusstation NS |
Geschiedenis
Op een bepaald moment is de naam van halte Gieten, Hotel Centrum gewijzigd in Gieten Brink