Lijn 603 Eemdijk Pontveer - Nijkerk Corlaer College
Buslijn 603 | |
Vervoerder(s) | Pouw Vervoer i.o.v Syntus |
Concessie | Provincie Utrecht |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Setra S 415 LE Business |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting, wo en vr niet ri. Spakenburg) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 0-1x/dag (ri. Spakenburg, alleen wo en vr) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 603 rijdt van Eemdijk via Bunschoten en Spakenburg naar Nijkerk.
Dienstregeling
- De ochtendrit rijdt van Eemdijk naar Nijkerk, de middagritten rijden van Nijkerk echter tot Spakenburg.
- Op woensdag en vrijdag rijdt de middagrit ca. 2 uur eerder.
- Op overige tijdstippen van dag verzorgt buurtbus 503 de verbinding tussen Spakenburg en Eemdijk.
- Deze lijn rijdt alleen in de wintermaanden (vanaf de herfstvakantie tot aan de meivakantie).
Route
Halte | ||
↓ | Eemdijk, Pontveer | |
Eemdijk, Ringweg | ||
Bunschoten, Beethovenlaan | ||
↑ | Spakenburg, Brahmslaan | |
Spakenburg, Goudoever | ||
Spakenburg, Broerswetering | ||
Spakenburg, Kuyperstraat | ||
Spakenburg, Boompjes | ||
Bunschoten, Gemeentehuis | ||
Bunschoten, De Kleine Pol | ||
Nijkerk, De Veenhuis | ||
Nijkerk, Watergoorweg | ||
Nijkerk, Havenstraat | ||
Nijkerk, Torenstraat | ||
Nijkerk, Station | ||
Nijkerk, Van Rensselaerstraat | ||
Nijkerk, Tinbergenlaan | ||
Nijkerk, Corlaer College |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Met ingang van 14 december 2008 ging de concessie Provincie Utrecht van start, waarin alle bestaande concessies in Utrecht waren geïntegreerd. Deze schoolbus bleef vrijwel ongewijzigd rijden tussen Eemdijk en Nijkerk.
Op 15 december 2013 is deze lijn nog maar 1 rit per richting gaan rijden. De 2 ritten op woensdag richting Bunschoten zijn wel blijven rijden. Met ingang van 11 december 2016 nam Syntus het vervoer over en bleef deze lijn ongewijzigd.