Lijn 74 Zwolle Busstation/NS - Kampen Vijverhof
Voormalige buslijn 74 | |
Vervoerder(s) | VEONN (... - 1998), Arriva (1998 - ...) |
Regio | Kop van Overijssel |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten B88, Den Oudsten Alliance |
Periode | i.i.g. 1998 t/m 2004 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Koopavond | 1-2x/avond |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 74 reed van Zwolle via Hasselt, Genemuiden, de Kamperzeedijk, Grafhorst en IJsselmuiden naar Kampen.
Dienstregeling
- In de spitsuren reden extra ritten tussen Zwolle - Genemuiden en Kampen - Genemuiden.
- In de schoolrichting reden twee ritten van/naar de Pieter Zandtschool.
Route
Halte | ||
Zwolle, Busstation/NS | ||
Zwolle, Eekwal | ||
Zwolle, Katerdijk II | ||
Zwolle, Landstede | ||
Ruimzicht, Frankhuis | ||
Hasselt, Scheepswerf | ||
Genemuiden, Randweg | ||
Genemuiden, De Meente | ||
Genemuiden, Gemeentehuis | ||
Kamperzeedijk, School | ||
Grafhorst, Grafhorst | ||
IJsselmuiden, Burg. van Engelenweg | ||
Kampen, Station | ||
Kampen, Vijverhof (voorheen: Kalmoessingel) | ||
↑ | Kampen, Pieter Zandtschool |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.