Lijn 606 Garyp
Belbuslijn 606 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Zuidoost-Fryslân en Wadden |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Opstapper Friesland |
Materieel | Taxibusje |
Rijdt sinds | 10 december 2017 |
Voorganger(s) | 420, 421 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 606 rijdt van Garyp naar Burgum en Nijega.
Routes
Geschiedenis
Op 10 december 2017 ging het systeem van de Opstapper weer op de schop. Hierbij werden de lijnnummers verhoogd naar de 600-reeks en werden deze ook verschoven. De lijnen 420 en 421 werden op die datum samengevoegd en vernummerd naar 606.