Lijn 573 Leerdam Station - Gorinchem Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 1 aug 2017 om 13:42
Buslijn 573 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes Sprinter |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 73 |
Frequenties
| |
Spits | zie lijn 73 |
Dal | zie lijn 73 |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | zie lijn 73 |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 573 rijdt van Gorinchem via Spijk, Heukelum en Asperen naar Leerdam
Dienstregeling
- Deze lijn voert de belbusritten van 73 uit.
- Van maandag- tot en met zaterdagavond rijdt lijn 573 pas vanaf 20:30 uur.
Route
Halte | ||
Leerdam, Station | ||
Leerdam, Recht van ter Leede | ||
Leerdam, Dr. C. Voogdplein | ||
Leerdam, Prinses Marijkestraat | ||
Leerdam, Lingepolikliniek | ||
Asperen, Kerkweg | ||
Asperen, Gruttersdam | ||
Asperen, Raadhuisplein | ||
Asperen, Baronie | ||
Asperen, Drostlaan | ||
Heukelum, Kasteel Heukelum | ||
Heukelum, Gragtdijk | ||
Heukelum, Voorste Gewind | ||
Heukelum, Appeldijk | ||
Spijk, Lingegemaal | ||
Spijk, Uswente | ||
Spijk, Zuiderlingedijk 103 | ||
Spijk, Zuiderlingedijk/Postbus | ||
Spijk, Spijkerbak | ||
Spijk, De Lindehof | ||
Spijk, Postkantoor | ||
Gorinchem, Multatulistraat | ||
Gorinchem, Marconiweg | ||
Gorinchem, Dominee G.H. Kerstenlaan | ||
Gorinchem, Winkelcentrum Nieuw Dalem | ||
Gorinchem, Bachlaan | ||
Gorinchem, Fortes Lyceum | ||
Gorinchem, Glacis | ||
Gorinchem, Flank | ||
Gorinchem, Walstraat | ||
Gorinchem, Merwedekanaal | ||
Gorinchem, Station |
Geschiedenis
Lijn 573 ontstond op 11 december 2016 als nieuw lijnnummer voor de belbusritten van lijn 73.