Lijn 266 Bottrop, ZOB Berliner Platz - Wilhelm-Tenhagen-Straße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 15 jul 2017 om 21:02
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 266 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Vestische |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Bottrop |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro Solaris Urbino MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (deels belbus) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 266 rijdt van Bottrop ZOB via Batenbrock naar Boy.
Dienstregeling
- In de middagspits rijdt er 1x/uur een extra rit tussen het ZOB en de Dieselstraße.
- Na 21:00 uur wordt als belbus gereden.
Route
Halte | ||
Bottrop, ZOB Berliner Platz | ||
Bottrop, Paßstraße/Realschulen | ||
Bottrop, Fröbelstraße | ||
Bottrop, Möddericher Straße | ||
Bottrop, Kampstraße | ||
Bottrop, Hasenhegge | ||
Bottrop, Am Timpenkotten | ||
Bottrop, Tetraeder | ||
Bottrop, Bernhard Poether Weg | ||
Bottrop, Lokschuppen | ||
Bottrop, Dieselstraße | ||
Bottrop, Batenbrockstraße | ||
Bottrop, Borsigweg | ||
Bottrop, Boy Bahnhof | ||
Bottrop, Boyer Markt | ||
Bottrop, Baukelstraße | ||
Bottrop, Wallmannstraße | ||
Bottrop, Hebeleckstraße | ||
Bottrop, Wilhelm Tenhagen Straße |