Lijn 006 Mönchengladbach, Hauptbahnhof - Wanlo Markt
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 9 jul 2017 om 10:17
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 006 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | NEW MöBus |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Mönchengladbach |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City Solaris Urbino |
Frequenties
| |
Spits | 3-5x/uur |
Spits (vakantie) | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond (werkdagen) | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2-3x/uur |
Zaterdagavond | 1-2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Zondagavond | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 006 rijdt van het Hauptbahnhof via Hardterbroich, Bonnenbroich, Rheydt en Wickrath naar Wanlo.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden er enkele toegevoegde spitsritten die niet rijden tijdens de vakantieperioden.
- Van maandag tot en met zaterdag wordt in de avonduren 2x/uur gereden tussen het Hauptbahnhof en het Marienplatz en 1x/uur tussen het Marienplats en Wanlo Markt.
- Op zaterdag wordt tussen 8:00 en 14:00 uur 3x/uur gereden. De rest van de dag wordt slechts 2x/uur gereden.
- Op zondag wordt tussen 13:00 en 18:00 uur 2x/uur gereden. De rest van de dag wordt slechts 1x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Mönchengladbach, Hauptbahnhof/Europaplatz | ||
Mönchengladbach, Vitusbad | ||
Mönchengladbach, Prinzenstraße | ||
Mönchengladbach, Jahnhalle | ||
Mönchengladbach, Anton Kreitz Straße | ||
Mönchengladbach, Volksgartenstraße | ||
Mönchengladbach, Hardterbroich Markt | ||
Mönchengladbach, Grevenbroicher Straße | ||
Mönchengladbach, Rheinstraße | ||
Mönchengladbach, Monforts Quartier | ||
Mönchengladbach, Schorchwerke | ||
Mönchengladbach, Bonnenbroich Sparkasse | ||
Mönchengladbach, Bonnenbroicher Straße | ||
Mönchengladbach, Memelstraße | ||
Mönchengladbach, Franziskuskirche | ||
Mönchengladbach, Freiligrathstraße | ||
Mönchengladbach, Geneicken Bahnhof | ||
Mönchengladbach, Bylandtstraße | ||
Mönchengladbach, Dorfbroicher Straße | ||
Mönchengladbach, Rathaus Rheydt | ||
Mönchengladbach, Marienplatz | ||
Mönchengladbach, Rheydt Hauptbahnhof | ||
Mönchengladbach, Berliner Straße | ||
Mönchengladbach, Taunusstraße | ||
Mönchengladbach, Reststrauch | ||
Mönchengladbach, Reinartz | ||
Mönchengladbach, Am Ringofen | ||
Mönchengladbach, Am Kauert | ||
Mönchengladbach, Trompeterallee | ||
Mönchengladbach, Wickrath Markt | ||
Mönchengladbach, Lederwerke | ||
Mönchengladbach, Halbinsel | ||
Mönchengladbach, Schlossbad Niederrhein | ||
Mönchengladbach, Auf dem Damm | ||
Mönchengladbach, Postillionsweg | ||
Mönchengladbach, Wickrathberg Kirche | ||
Mönchengladbach, Hochneukircher Weg | ||
Mönchengladbach, Sandgrube | ||
Mönchengladbach, Wanlo Kreuz | ||
Mönchengladbach, Auf der Steinbrücke | ||
Mönchengladbach, Wanlo Kirche | ||
Mönchengladbach, Wanlo Markt |
Geschiedenis
Op 16 juli 2017 werd de eerste fase van het nieuwe OV-netwerk van Mönchengladbach in uitvoering gebracht. Op lijn 006 werd de dienstregeling in de avonduren uitgebreid, waarbij er van maandag tot en met zaterdag tussen het Hauptbahnhof en Marienplatz voortaan een halfuursdienst werd aangeboden in plaats van een uursdienst. Ook kwamen er extra ritten te rijden in de spitsuren.