Lijn 62 Leeuwarden Station - Kollum Rechthuisplein
Voormalige buslijn 62 | |
Vervoerder(s) | FRAM |
Regio | Noord-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1973 t/m 1976 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 0-1x/2 uur |
Lijn 62 reed van Leeuwarden via Hardegarijp, Quatrebras, Veenwouden, Bovenweg, Zwaagwesteinde, Kollumerzwaag, Veenklooster of Triemen en Oudwoude naar Kollum.
Dienstregeling
- Het leeuwendeel van de ritten reed via Veenklooster, slechts een enkele rit reed via Triemen.
Route
Halte | ||
Leeuwarden, Station | ||
Leeuwarden, Zaailand | ||
Leeuwarden, Blokhuisplein | ||
Leeuwarden, Oosterbrug | ||
Leeuwarden, Koepelkerk | ||
Leeuwarden, De Bleek | ||
Leeuwarden, Anemoonstraat | ||
Leeuwarden, Watertoren | ||
Leeuwarden, Oud Tolhuis | ||
Zwartewegsend, Zwartewegsend | ||
Hardegarijp, Stationsweg | ||
Hardegarijp, Hotel | ||
Hardegarijp, Bennemastate | ||
Hardegarijp, Langedijk | ||
Quatrebras, Quatrebras Noord | ||
Veenwouden, De Zwette | ||
Veenwouden, Station | ||
Veenwouden, Rondweg | ||
Bovenweg, Bovenweg | ||
Zwaagwesteinde, Voorstraat West | ||
Zwaagwesteinde, Kerkstraat | ||
Zwaagwesteinde, Schoolstraat | ||
Zwaagwesteinde, Verlengde Stationsstraat | ||
Zwaagwesteinde, Voorstraat Oost | ||
Kollummerzwaag, Voorweg 241 | ||
Kollummerzwaag, Bounsweg | ||
Kollummerzwaag, De Drie Dorpen | ||
Kollummerzwaag, Schoolstraat | ||
Kollummerzwaag, Zandbulten | ||
Veenklooster, Dorp | ||
Triemen, Monnikelaan | ||
Oudwoude, Voorweg | ||
Kollumerzwaag, Triemsterlaan | ||
Triemen, Langelaan | ||
Westergeest, Zomerweg | ||
Westergeest, Dorp | ||
Oudwoude, Lange Ikker | ||
Oudwoude, Aula Nijehof | ||
Kollum, Kruishoek | ||
Kollum, Gemeentehuis | ||
Kollum, van Limburg Stirumweg | ||
Kollum, Rechthuisplein |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.