Lijn 442 Sint-Lenaarts Kerk - Kalmthout Gitok 2
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 13 mei 2017 om 20:06 (Regenmaker heeft pagina Lijn 442 Sint-Lenaarts Kerk - Kalmthout GITOK 1 hernoemd naar Lijn 442 Sint-Lenaarts Kerk - Kalmthout Gitok 2)
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 442 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1-2x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 442 rijdt van Sint-Lenaarts via Brecht, Loenhout, Wuustwezel en Achterbroek naar Kalmthout.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden er twee ritten naar Kalmhout Gitok 2, waarvan er één begint te Sint-Lenaarts Kerk en de andere te Loenhout Kerk. Ook rijdt er één rit van Putte Moretuslei naar Wuustwezel Stella Matutina.
- In de middagspits rijdt er twee ritten vanaf Wuustwezel Stella Matutina, waarvan één naar Kalmhout Withoeflei en één naar Putte. Daarnaast rijden er twee ritten van Kalmhout Gitok 2 naar Sint-Lenaarts Kerk.
- Op woensdag rijden er geen ritten in middagspits, maar rijden de ritten rond het middaguur met een iets andere dienstregeling.
Route
Halte | ||
Sint-Lenaarts, Kerk | ||
Sint-Lenaarts, Jozef Cardijnlaan | ||
Sint-Lenaarts, Molenheiken | ||
Sint-Lenaarts, Leemstraat | ||
Brecht, Broekhovenstraat | ||
Brecht, Schoolstraat | ||
Brecht, Wemersweg | ||
Brecht, Oude Veldstraat | ||
Brecht, Sint-Lenaartsebaan | ||
Loenhout, Weehagenweg | ||
Loenhout, Begraafplaats | ||
Loenhout, Kerk | ||
Loenhout, Bareelstraat | ||
Loenhout, Steenweg Neerven | ||
Loenhout, Donkweg | ||
Wuustwezel, Stelplaats | ||
Wuustwezel, Voetbalplein | ||
Wuustwezel, Stella Matutina | ||
Wuustwezel, Guido Gezellelaan | ||
Wuustwezel, Dorp | ||
Wuustwezel, Sint-Willibrordusstraat | ||
Wuustwezel, Sint-Godelievestraat | ||
Wuustwezel, Witgoorsebaan | ||
Wuustwezel, Zuymoeren | ||
Achterbroek, Duffelaarstraat | ||
Achterbroek, Kerk | ||
Achterbroek, JVD Berg | ||
Achterbroek, Regina Pacis | ||
Kalmhout, Kruisboshof | ||
Kalmhout, Achterbroeksteenweg | ||
Kalmhout, Sint-Vincentius | ||
Kalmhout, Kerk | ||
Kalmhout, Foxemaatstraat | ||
Kalmhout, Bareelstraat | ||
Kalmhout, Koningin Elisabethstraat | ||
Kalmhout, Heidestatiestraat | ||
Kalmhout, Withoeflei | ||
Kalmthout, Station Heide | ||
Kapellen, Harklaan | ||
Kapellen, Stabroeksteenweg | ||
Kapellen, Lepelstraat | ||
Putte, Moretuslei | ||
Achterbroek, Zandstraat | ||
Achterbroek, Karel van Thillostraat | ||
Kalmhout, Gitok 1ste Graad | ||
Kalmhout, Heidestatiestraat | ||
Kalmhout, Koningin Elisabethstraat | ||
Kalmhout, Bareelstraat | ||
Kalmhout, Foxemaatstraat | ||
Kalmhout, Kerk | ||
Kalmhout, Sint-Vincentius | ||
Kalmhout, Gitok 2 |
Geschiedenis
Op 6 januari 2014 werd de lijn uitgebreid met één rit per richting vanwege het vervallen van lijn 445.