Lijn 236 Zoutkamp GADO - Zuidhorn Hanckemalaan
Voormalige lijntaxilijn 236 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Regio | West-Groningen |
Lijnsoort | Lijntaxi |
Materieel | Onbekend |
Periode | 28 mei 2000 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | 7-9x/dag |
Avond | 1x/dag |
Zaterdag | 5x/dag |
Zondag | 4x/dag |
Lijntaxi 236 reed van Zoutkamp via Niekerk, Houwerzijl, Zuurdijk, (Leens), Wehe den Hoorn, Warfhuizen, Schouwerzijl, Roodehaan, Saaksum, Oldehove, Niehove en Noordhorn naar Zuidhorn.
- De meeste ritten reden naar het Zonnehuis in Zuidhorn, maar een enkele reed door naar de Hanckemalaan v.v. Deze ritten reden via Ulrum en niet via Niehove.
- Tevens waren er nog ritten die een geheel andere route reden tussen Zoutkamp een Leens, ze stonden onder hetzelfde lijnnummer in de dienstregeling maar reden een afwijkende route. Deze ritten reden alleen van maandag t/m vrijdag buiten de vakanties. Ook hier waren diverse route varianten.
Route
Halte Niet alle haltes worden vermeld.
| ||
Zoutkamp, Stalling GADO | ||
Zoutkamp, Dorpshuis | ||
Zoutkamp, School | ||
Ulrum, Kerk | ||
Niekerk, N.H. Kerk | ||
Houwerzijl, Hollemastraat | ||
Zuurdijk, Viersprong | ||
Leens, Kerk | ||
Leens, Zwembad | ||
Wehe den Hoorn, Gemeentehuis | ||
Warfhuizen, Draaipunt | ||
Schouwerzijl, Speeltuin | ||
Roodehaan, Brug | ||
Saaksum, Brug | ||
Oldehove, Niehoofsterweg | ||
Niehove, Abri | ||
Noordhorn, De Gouden Leeuw | ||
Zuidhorn, Transferium | ||
Zuidhorn, Zonnehuis | ||
Zuidhorn, Hanckemalaan |
Route andere Lijn 236
Alleen buiten de schoolvakanties
Halte Niet alle haltes worden vermeld.
| ||
Zoutkamp, Stalling GADO | ||
Zoutkamp, Dorpshuis | ||
Zoutkamp, School | ||
Niekerk, N.H. Kerk | ||
Houwerzijl, Hollemastraat | ||
Zuurdijk, Viersprong | ||
Leens, Kerk | ||
Leens, Zwembad | ||
Niekerk, Woning nr. 9 | ||
Ulrum, Postkantoor | ||
Vierhuizen, Draaipunt/Kerk |