Lijn 666 Well Maaijenstraat - 's-Hertogenbosch Centraal Station
Buslijn 666 | |
Vervoerder(s) | Juijn Rossum i.o.v. Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Touringcar |
Rijdt sinds | 12 december 2010 |
Voorganger(s) | 166 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits (ri. 's-Hertogenbosch) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 666 rijdt van Well via Ammerzoden en Hedel naar 's-Hertogenbosch.
Route
Halte | ||
↓ | Well, Maaijenstraat | |
Well, Dorpstraat | ||
Ammerzoden, Wellsedam | ||
Ammerzoden, Ammerstraat | ||
Ammerzoden, Haarstraat | ||
Ammerzoden, Ammerzodenseweg | ||
Hedel, Oudewaai | ||
Hedel, Blankensteijn | ||
's-Hertogenbosch, Treurenburg | ||
's-Hertogenbosch, Hambakenweg | ||
's-Hertogenbosch, Rompertsebaan | ||
↓ | 's-Hertogenbosch, Station Oost | |
's-Hertogenbosch, Aartshertogenlaan | ||
's-Hertogenbosch, Baden Powellstraat | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
↓ | 's-Hertogenbosch, Centraal Station |
Geschiedenis
Op 12 december 2010 werden de beide losse concessie Achterhoek en Rivierenland samengevoegd tot de nieuwe concessie Achterhoek-Rivierenland. Na de aanbesteding was deze gewonnen door Arriva, die aanvankelijk alleen de busdiensten overnam. De treinen in dezelfde regio worden pas in 2013 overgenomen.
De rit van lijn 166 die 's ochtends via het Jeroen Boschcollege rijdt, werd afgesplitst en ondergebracht bij het nieuwe lijnnummer 666.
Op 14 december 2014 werd de route in 's-Hertogenbosch verlegd naar de Hambakenweg en station 's-Hertogenbosch Oost.