Lijn 606 Sas van Gent Suikerplein - Goes Bergweg
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 21 jun 2015 om 21:42
Voormalige buslijn 606 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeuws-Vlaanderen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | 9 december 2012 t/m 28 februari 2015 |
Voorganger(s) | 6 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits (ri. Goes) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 606 reed van Sas van Gent via Sluiskil, Hoek en Terneuzen naar Goes.
Deze lijn reed alleen in de ochtendspits richting Goes. In de andere richting kunnen reizigers gebruikmaken van lijn 20 en in Terneuzen dan over te stappen op lijn 6.
Route
Halte | ||
↓ | Sas van Gent, Suikerplein | |
Sas van Gent, Bolwerk | ||
Sluiskil, Eilandstraat | ||
Sluiskil, Stroodorpe | ||
Sluiskil, Minister Lelyplein | ||
Sluiskil, Baljuwlaan | ||
↓ | Hoek, Busstation | |
Terneuzen, De Knol | ||
↓ | Terneuzen, Busstation Westerscheldetunnel | |
↓ | 's Heerenhoek, Tolplein | |
Goes, Tiendenschuur | ||
Goes, Westwal (Centrum) | ||
↓ | Goes, Station | |
Goes, Kloetingseweg | ||
↓ | Goes, Bergweg |
Geschiedenis
Op 9 december 2012 werd de tweede rit uit Sas van Gent van lijn 6 afgesplitst, vernummerd naar 606 en ging tevens verder rijden naar Goes, opdat scholieren voortaan niet meer hoefden over te stappen.
Op 1 maart 2015 is de nieuwe dienstregeling in de concessie Zeeland ingevoerd. Deze lijn werd opgeheven.