Lijn 110 Hellevoetsluis Amnesty Internationallaan - Oostvoorne Brielseweg
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 18 jun 2015 om 21:49
Buslijn 110 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Voorne-Putten en Rozenburg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 110 rijdt van Hellevoetsluis via Rockanje naar Oostvoorne.
In de ochtendspits rijden twee ritten van Oostvoorne naar Hellevoetsluis. In de middagspits rijden drie ritten van Hellevoetsluis naar Oostvoorne en één rit van Hellevoetsluis naar Rockanje.
Route
Halte | ||
35px | Hellevoetsluis, Amnesty Internationallaan | |
Hellevoetsluis, Provincialeweg / Smitsweg | ||
Hellevoetsluis, Provincialeweg / Voorweg | ||
Hellevoetsluis, Voorweg | ||
Hellevoetsluis, Duinpan | ||
Rockanje, Rondeweibos | ||
Rockanje, Alardusdreef | ||
Rockanje, Dorpsplein | ||
Rockanje, Walesteyn | ||
Rockanje, Boomweg | ||
Oostvoorne, Berkenrode | ||
Oostvoorne, Heveringseweg | ||
Oostvoorne, Voorweg | ||
Oostvoorne, De Ruy | ||
Oostvoorne, Brielseweg |