Lijn 221 Herentals Station - Aarschot Station
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 221 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 221 rijdt van Herentals via Noorderwijk, Morkhoven, Wiekevorst, Heultje, Westmeerbeek, Houtvenne en Ramsel naar Aarschot.
In de ochtendspits rijdt één rit van Heultje naar Herentals en twee ritten van Heultje naar Aarschot. Op woensdagmiddag rijdt één rit van Herentals naar Heultje en één rit van Aarschot naar Heultje. In de middagspits rijden twee ritten van Herentals naar Heultje en één rit van Aarschot naar Heultje
Route
Halte | ||
Herentals, Station | ||
Herentals, Belgiëlaan | ||
Herentals, Markt | ||
Herentals, Kerkstraat | ||
Herentals, E. Claesstraat | ||
Herentals, Dikberd | ||
Herentals, De Duinen | ||
Olen, Industrielaan | ||
Olen, Herentalseweg | ||
Noorderwijk, Kijnigestraat | ||
Noorderwijk, Gemeentehuis | ||
Noorderwijk, Venheide | ||
Morkhoven, Hoogton | ||
Morkhoven, Station | ||
Morkhoven, Doornestraat | ||
Morkhoven, Mispelaar | ||
Wiekevorst, Berteneinde | ||
Wiekevorst, Smisberg | ||
Wiekevorst, Paradijzen | ||
Wiekevorst, Leemstraat | ||
Wiekevorst, Godinstraat | ||
Heultje, A. Cannaertsstraat | ||
Heultje, Wittegracht | ||
Heultje, Processieweg | ||
Heultje, Kerk | ||
Heultje, Goorbossen | ||
Heultje, Hoge Akkers | ||
Heultje, Hoog Heultje | ||
Heultje, Netestraat | ||
Westmeerbeek, Kerk Netestraat | ||
Westmeerbeek, Station | ||
Houtvenne, Arbor | ||
Houtvenne, Varkensmarkt Provinciebaan | ||
Houtvenne, Varkensmarkt | ||
Houtvenne, Donkenstraat | ||
Houtvenne, Kerk | ||
Ramsel, Strokapel | ||
Ramsel, Steenovens | ||
Ramsel, Begijnendijksesteenweg | ||
Ramsel, Station | ||
Ramsel, Kerk Stationsstraat | ||
Ramsel, Bergstraat | ||
Ramsel, Roteinde | ||
Ramsel, Truitseinde Vandenheuvelstraat | ||
Ramsel, Madestraat | ||
Aarschot, Oude Mechelsebaan | ||
Aarschot, Lindekensstraat | ||
Aarschot, Bareel | ||
Aarschot, Heilaakstraat | ||
Aarschot, Bekaf | ||
Aarschot, Damiaaninstituut | ||
Aarschot, Atheneum | ||
Aarschot, Sint-Jozefcollege | ||
Aarschot, Moederhuis | ||
Aarschot, Kerk | ||
Aarschot, Sancta-Maria | ||
Aarschot, Station |
Geschiedenis
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn werd de opzet van lijn 221 geheel aangepast. Lijn 220 nam de spitsritten over het hele traject over, lijn 221 nam de schoolritten van de lijnbundel 220 over.