Lijn 315 Groningen Centraal Station - Emmeloord Busstation
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 28 feb 2015 om 14:59
Snelbuslijn 315 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Snelbus |
Formule | |
Materieel | Mercedes-Benz Integro, Mercedes-Benz Intouro |
Rijdt sinds | 9 december 2012 |
Voorganger(s) | 315 |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur (zomer en kerst) |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur (zomer en kerst) |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 315 rijdt van Groningen via Heerenveen, Joure en Lemmer naar Emmeloord.
Van maandag t/m vrijdag buiten de zomer- en kerstvakantie wordt in de (brede) spitsuren twee keer per uur gereden tussen Groningen en Lemmer. In de zomer- en kerstvakantie wordt het gehele traject één keer per uur gereden.
Route
Halte | ||
Groningen, Hoofdstation | ||
↑ | Hoogkerk, P+R Hoogkerk (alleen uitstappen) | |
Heerenveen, Oost (A-32) | ||
Heerenveen, Busstation | ||
Heerenveen, Oost (A-32) | ||
Joure, Rotonde | ||
Lemmer, Busstation | ||
Bant, Rotonde | ||
Emmeloord, Het Waterland | ||
Emmeloord, Begraafplaats | ||
Emmeloord, Busstation (aansluiting op lijn 140) |