Lijn 29 Sittard Station - Nieuwdorp Kerk
Voormalige buslijn 29 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Zuid-Limburg (2002-2006) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten B88, Den Oudsten Alliance |
Periode | 9 januari 2005 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 29 reed van Sittard een grote lusroute via Urmond, Kerensheide, Stein, Nieuwdorp, Elsloo, Beek, Neerbeek en Geleen.
In de ochtendspits reden twee ritten in beide richtingen en in de middagspits reden drie ritten in beide richtingen.
Route
Halte | ||
Sittard, Busstation/NS | ||
Sittard, Bergerweg | ||
Urmond, Heirstraat/Mauritslaan | ||
Kerensheide, Heerstraat Noord | ||
Kerensheide, Heerstraat/Kloesstraat | ||
Stein, D.J. van Kesselstraat | ||
Stein, Omphaliusstraat | ||
Nieuwdorp, Kerk | ||
Nieuwdorp, Steinderweg | ||
Elsloo, Groenewald | ||
Elsloo, Koolweg | ||
Elsloo, Centrum | ||
Elsloo, Michiel de Ruyterstraat | ||
Beek, Stationsstraat/Overweg | ||
Beek, Centrum | ||
Beek, Pr. Mauritslaan/Kennedylaan | ||
Neerbeek, Pr. Mauritslaan | ||
Geleen, Kerenshofweg | ||
Geleen, Rijksweg/Daalstraat | ||
Geleen, Busstation | ||
Geleen, Pastoor Vonckenstraat | ||
Geleen, Eindstraat | ||
Geleen, Rijksweg Noord | ||
Sittard, Kleindorp | ||
Sittard, Geuweg | ||
Sittard, Technische School | ||
Sittard, Stadsschouwburg | ||
Sittard, Busstation/NS |
Geschiedenis
Op 9 januari 2005 werd in de spitsuren een nieuwe lijn 29 geïntroduceerd, die in combinatie met lijn 30 een halfuursdienst ging rijden op het traject Sittard - Geleen. Anders dan de reguliere buslijn, reed de spitslijn niet via Berg a/d Maas. In de ochtendspits gingen 2 ritten in beide richtingen rijden en in de middagspits 3 ritten.