Lijn 603 Stavenisse Poststraat - Bergen op Zoom Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 20 jan 2015 om 22:38
Buslijn 603 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's City T |
Rijdt sinds | 9 december 2012 |
Voorganger(s) | 106 |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 603 rijdt van Stavenisse, via Sint Maartensdijk en Halsteren naar Bergen op Zoom.
In de ochtendspits rijden 3 ritten in een '20/10-frequentie naar Bergen op Zoom. 's Middags rijdt één rit terug tot Sint Maartensdijk.
Route
Halte | ||
↓ | Stavenisse, Poststraat | |
Stavenisse, Boswei | ||
Sint Maartensdijk, Zuidmoerseweg | ||
Sint Maartensdijk, Weelweg | ||
Sint Maartensdijk, Stenepad | ||
Sint Maartensdijk, Provincialeweg | ||
Sint Maartensdijk, Nijverheidsweg | ||
Scherpenisse, Spuidamstraat | ||
Poortvliet, Zuidplantsoen | ||
Halsteren, Slikkenburg | ||
Halsteren, Tholenseweg | ||
Halsteren, Jannelandseweg | ||
Bergen op Zoom, Burgerhout | ||
Bergen op Zoom, Bu. Stulemeijerlaan | ||
Bergen op Zoom, Noordsingel | ||
Bergen op Zoom, Ravelijn | ||
Bergen op Zoom, Asselbergsstraat | ||
Bergen op Zoom, Station |
Geschiedenis
T/m 8 december 2012 bestond deze lijn als lijn 106.
Per 9 december 2012 is deze lijn vernummerd in 603 om zo duidelijker weer te geven dat het een scholierenlijn is.
Voormalige concessie | Voormalige vervoerder | Periode |
---|---|---|
Noord-Zeeland | Connexxion | Niet bekend |