Lijn 680 Den Ham Gereformeerde Kerk - Hardenberg Vechtdal College
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 7 dec 2014 om 18:34 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{Nieuwedrgl1}} {{LijnInfo |lijnnr=680 |vervoerder=Syntus |concessie=Regio Twente (2014-2023) |lijnsoort=Schoolbus |formule=Twents |frequentie_spits=2x/dag (naa...')
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 680 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Regio Twente |
Lijnsoort | Schoolbus |
Formule | Twents |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 680 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (naar Hardenberg) 1x/dag (naar Den Ham) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 680 rijdt van Den Ham via Vroomshoop, Westerhaar, Sibculo, Kloosterhaar en Bergentheim naar Hardenberg.
Route
Halte | ||
Den Ham, Gereformeerde Kerk | ||
Den Ham, Smitstraat | ||
Den Ham, Zuivelfabriek | ||
Den Ham, Driesprong | ||
Den Ham, Middenweg | ||
Den Ham, De Kooyen | ||
Vroomshoop, Zwembad | ||
Vroomshoop, President Kennedystraat | ||
Vroomshoop, Beatrixstraat | ||
Vroomshoop, Tonnendijk | ||
Vroomshoop, Dalvoorderslag | ||
Vroomshoop, Sallandia | ||
Westerhaar, Hammerdijk | ||
Westerhaar, Vroomshoopseweg | ||
Westerhaar, Schapenweg | ||
Sibculo, Meijerboersweg | ||
Sibculo, Driesprong | ||
Sibculo, Bergweg | ||
Kloosterhaar, Schoolstraat | ||
Kloosterhaar, Viersprong | ||
Kloosterhaar, Oude Vaart | ||
Kloosterhaar, Post | ||
Kloosterhaar, Horstra | ||
Bergentheim, Pannemansbos | ||
Bergentheim, Veenlust | ||
Bergentheim, Kanaalbrug | ||
Bergentheim, Gereformeerde Kerk | ||
Bergentheim, Kanaalbrug | ||
Bergentheim, Veenlust | ||
Bergentheim, Bruchterbeekweg | ||
Hardenberg, De Nieuwe Haven | ||
Hardenberg, Handelsstraat | ||
Hardenberg, Wavin | ||
Hardenberg, Ziekenhuis | ||
Hardenberg, Vechtdal College | ||
↑ | Hardenberg, Station | |
↓ | Hardenberg, Vechtdal College |
Dienstregeling
- In de ochtend rijdt er één rit vanuit Den Ham en één rit vanuit Vroomshoop naar Hardenberg.
- In de middag rijdt er één rit vanuit Hardenberg naar Den Ham.
Geschiedenis
Op 14 december 2014 is de route van deze lijn gewijzigd en kwam er ook een rit van Hardenberg naar Den Ham.