Lijn 148 Lelystad Station Centrum - Harderwijk Station
Buslijn 148 | |
Vervoerder(s) | OV Regio IJsselmond, Smit Reizen |
Concessie | IJsselmond |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Volvo 8700, Iveco Crossway, MAN Lion's Regio, touringcar |
Rijdt sinds | 28 mei 2000 |
Voorganger(s) | 107 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 148 rijdt van Lelystad via de N302 naar Harderwijk.
In de ochtendspits buiten de vakanties rijden vaak extra ritten naar Harderwijk. Deze ritten rijden voor een reguliere rit uit en worden uitgevoerd door Smit Reizen met een MAN Lion's Regio of een touringcar.
Route
Halte | ||
Lelystad, Station Centrum (koppeling lijn 345) | ||
Lelystad, De Hoven | ||
Lelystad, De Rietlanden | ||
Lelystad, Palazzo | ||
Lelystad, Larserpoort | ||
Lelystad, Natuurpark | ||
Lelystad, Eendenweg | ||
Lelystad, Vogelweg | ||
Zeewolde, Gooiseweg | ||
Zeewolde, Sternweg | ||
Harderhaven, Harderhaven | ||
Harderwijk, Burg. de Meesterstraat | ||
Harderwijk, Dolfinarium | ||
Harderwijk, Centrum | ||
Harderwijk, Plantage | ||
Harderwijk, Ziekenhuis Sint Jansdal | ||
Harderwijk, Busstation (aansluiting op de trein van/naar Amersfoort) |
Geschiedenis
Op 28 mei 2000 werd het trajectdeel Lelystad - Harderwijk van lijn 107 afgesplitst en ondergebracht bij de nieuwe lijn 148.
De lijn ging op maandag t/m vrijdag in de (brede) spitsuren 2x/uur rijden, in de daluren, 's avonds en in het weekeinde ging de lijn 1x/uur rijden.
Op 9 december 2012 werden de haltes Politiebrug en Voorstraatbrug vervangen door de halte De Rietlanden. De dienstregeling bleef verder ongewijzigd.
Op 8 december 2013 nam OV Regio IJsselmond het busvervoer over van Connexxion.