Lijn 604 Ouddorp Bernhardweg - Hellevoetsluis Amnesty Internationallaan (2008-2015)
Buslijn 604 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 604 rijdt van Ouddorp via Goedereede en Stellendam naar Hellevoetsluis.
In de ochtendspits rijdt één rit van Ouddorp naar Hellevoetsluis en één rit van Stellendam naar Hellevoetsluis.
In de middagspits rijden twee ritten van Hellevoetsluis naar Ouddorp.
Route
Halte | ||
Ouddorp, Bernhardweg | ||
Ouddorp, Hoge Pad | ||
Ouddorp, Hofdijksweg | ||
Ouddorp, Station | ||
Ouddorp, Kerkhoek | ||
Goedereede, Vissersweg | ||
Stellendam, Busstation | ||
Hellevoetsluis, Provinciale Weg/Voorweg | ||
Hellevoetsluis, Provinciale Weg/Smitsweg | ||
Hellevoetsluis, Amnesty Internationallaan |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Met ingang van 28 oktober 2013 ging de ochtendrit vanaf Ouddorp ook stoppen in Stellendam i.p.v. er langs te rijden.