Lijn 186 Lemelerveld Brugstraat / Raalte Station - Zwolle Campus
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 14 sep 2014 om 12:05 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=186 |vervoerder=Connexxion |regio=Salland |lijnsoort=Schoolbus |frequentie_spits=2x/ochtendspits (ri. Zwolle) }} '''Lijn 186''' reed van Lem...')
Voormalige buslijn 186 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Regio | Salland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/ochtendspits (ri. Zwolle) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 186 reed van Lemelerveld of Raalte via Heino naar Zwolle.
Om 07:50 vertrok de rit uit Lemelerveld en reed tot Zwolle Scania, vervolgens vertrok de tweede rit om 08:50 uit Raalte en reed in Zwolle wel naar de Campus.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Lemelerveld, Brugstraat | ||
Raalte, Station | ||
Heino, Marktplein | ||
Zwolle, Hanze College | ||
Zwolle, De Factoor | ||
Zwolle, Zwartewaterallee | ||
Zwolle, Blaloweg | ||
Zwolle, Scania Voorsterweg | ||
Zwolle, Campus |
Geschiedenis
Deze lijn reed in ieder geval in de dienstregeling 1999/2000.