Lijn 162 Heerhugowaard Station - Alkmaar Keerlus Hogeschool
Voormalige buslijn 162 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Berkhof Premier, Den Oudsten Alliance |
Periode | ... t/m 13 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 162 reed van Alkmaar naar Heerhugowaard.
Tijdens de schoolvakanties, in de avonduren en het weekeinde werd in Alkmaar niet van/naar de Hogeschool gereden.
Route
Halte | ||
Heerhugowaard, Station | ||
Heerhugowaard, Titanialaan | ||
Heerhugowaard, Diamant | ||
Heerhugowaard, Granaat | ||
Heerhugowaard, Smaragd | ||
Heerhugowaard, Rijn | ||
Heerhugowaard, Amstel | ||
Heerhugowaard, Westfrieslandsingel | ||
Heerhugowaard, Oostertocht/Huygenhoek | ||
Heerhugowaard, Zuidwijk/De Kieft | ||
Heerhugowaard, Oosttangent/Sportpark | ||
Heerhugowaard, Oosttangent | ||
Alkmaar, Nieuwe Schermerweg | ||
Alkmaar, Rijnstraat/Edisonweg | ||
Alkmaar, Oudorperdijkje | ||
Alkmaar, Kanaalkade | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Bergerweg | ||
Alkmaar, Hogeschool Alkmaar | ||
Alkmaar, J. Ligthartstraat | ||
Alkmaar, Keerlus Hogeschool |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Bij aanvang van de nieuwe concessie Noord-Holland Noord op 14 december 2008 werd deze lijn vernummerd naar lijn 6. Het traject naar de Hogeschool verviel, maar de lijn ging verder rijden naar Bergen ter vervanging van lijn 160. In Heerhugowaard ging de lijn tevens verder rijden naar het Reigersdaal, eveneens ter vervanging van lijn 160.