Lijn 612 Lelystad, Haven - Herman Bekiusschool
Buslijn 612 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Stadsvervoer Lelystad 2011 - 2021 |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Irisbus GX127 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag (ri. Haven) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 612 rijdt vanaf Lelystad-Haven een grote ronde door de stad, naar de H. Bekiusschool.
Iedere doordeweekse dag rijdt 's ochtends één rit van de Haven naar de H. Bekiusschool. In de andere richting rijdt op woensdag één rit in de daluren. Op de andere doordeweekse dagen wordt in de middagspits gereden.
Route
Halte | ||
Lelystad-Haven, Monnickendamstraat | ||
Lelystad, Werkeiland | ||
Lelystad, Galjoenbrug | ||
Lelystad, Jol West | ||
Lelystad, Winkelcentrum Jol | ||
Lelystad, Punter Zuid | ||
Lelystad, Punter | ||
Lelystad, Botterbrug | ||
Lelystad, Schouwbrug | ||
Lelystad, Ziekenhuis | ||
Lelystad, Politiebrug | ||
Lelystad, Slotenlaan | ||
Lelystad, Oostzeestraat | ||
Lelystad, Zwartezeestraat | ||
Lelystad, Duinbeek | ||
Lelystad, Westhoven | ||
Lelystad, Plantagebrug | ||
Lelystad, Geulbrug | ||
Lelystad, Gorsbrug | ||
Lelystad, Centrumbrug | ||
Lelystad, Gooisebrug | ||
Lelystad, H. Bekiusschool - De Rede |