Lijn 52 Helmond, Brouwhuis - Mierlo-Hout
Voormalige buslijn 52 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | SRE De Peel |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | VDL Kusters Parade,VDL Berkhof Ambassador,Alliance B95 |
Periode | 9 december 2007 t/m 13 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x per uur |
Dal | 1-2x per uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1-2x per uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 52 is een voormalige stadsbus in Helmond vanaf Brouwhuis via Rijpelberg en het station naar Mierlo-Hout. Lijn 52 reed op maandag t/m zaterdag overdag 1x per uur over het hele traject. In de middag werd 2x per uur gereden tussen het station en Mierlo-Hout. Deze lijn werd voornamelijk gereden door een midibus. Op zaterdag werd er altijd een 'grote' bus ingezet vanwege het gratis busvervoer in Helmond. Het is mogelijk dat 's middags op het hele traject 2x per uur gereden werd, maar niet de hele dienstregeling is bekend.
Lijn 52 reed vanaf 9 december 2007 naar Mierlo-Hout. Daarvoor reed lijn 52 alleen 1x per uur van Brouwhuis naar het station.
Op 14 december 2008 werd lijn 52 verlengd naar Brandevoort. In Brouwhuis verviel het station en lijn 52 ging op het hele traject 2x per uur rijden op maandag t/m zaterdag overdag.
Voormalige route
Halte | ||
Helmond, Station Brouwhuis | ||
Helmond, Weg door de Rijpel | ||
Helmond, Hollandhof | ||
Helmond, Volderhof | ||
Helmond, Sallandhof | ||
Helmond, Veluwehof | ||
Helmond, Station NS | ||
Helmond, Kasteeltraverse | ||
Helmond, Europalaan | ||
Helmond, Elkerliek-Ziekenhuis | ||
Helmond, Hoerhavelaan | ||
Helmond, Binnendongenstraat | ||
Helmond, Cortenbachstraat | ||
Mierlo-Hout, Pater Bollenstraat | ||
Mierlo-Hout, Slegersstraat | ||
Mierlo-Hout, Hoofdstraat |