Lijn 65 Almelo Centrumplein - Langeveen Kerk
Voormalige buslijn 65 | |
Vervoerder(s) | TET, Oostnet |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (middagspits) |
Dal | 1x/uur (vanaf 12.00) |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 65 reed van Almelo via Geesteren naar Langeveen.
Route
Halte | ||
Almelo, Centrumplein | ||
Almelo, Station | ||
Almelo, Brandweerkazerne | ||
Almelo, Brugstraat | ||
Almelo, Vriezebrug | ||
Almelo, Tijhofslaan | ||
Almelo, De Klokkenbelt | ||
Almelo, Buurstede | ||
Almelo, Sluitersveldsingel | ||
Almelo, Markgraven | ||
Almelo, Café 'De Mooie Vrouw' | ||
Almelo, Mariaparochie | ||
Almelo, Leuvinksveld | ||
Almelo, Café Kampkuiper | ||
Geesteren, Dannenkamp | ||
Geesteren, Rundervoortweg | ||
Geesteren, Voshaarweg | ||
Geesteren, Veeneggeweg | ||
Geesteren, Landriteweg | ||
Geesteren, Geesterseveldweg | ||
Geesteren, Poolsweg | ||
Geesteren, Lutkeberg | ||
Geesteren, Dorpsstraat | ||
Geesteren, Denekamperweg | ||
Geesteren, Volmersweg | ||
Geesteren, Café Knoefbakker | ||
Langeveen, Haarakkersweg | ||
Langeveen, Dwarsstraat | ||
Langeveen, Café Nobbenhuis | ||
Langeveen, R.K. Kerk |
Geschiedenis
Bij de TET werd in de dienstregeling 1990/1991 op maandag t/m vrijdag overdag en zaterdag tussen 12.00 en 18.00 een basisuurdienst gereden. Ook werd op zondag nog 4x in beide richtingen gereden.
Bij Connexxion kwam deze lijn niet meer voor. De lijn werd opgeheven vanwege een tekort aan passagiers. Lijn 64 ging daarbij altijd via Geesteren rijden; passagiers vanuit Langeveen konden dan met de buurtbus naar "De Knoefbakker" reizen en daar overstappen op lijn 64.
Het lijnnummer 65 werd daarna opnieuw gebruikt voor de Stadsdienst Oldenzaal.
De chauffeurs waren blij met het opheffen van deze lijn vanwege het grote aantal drempels welke tussen Geesteren en Langeveen lagen. Na 3 slagen lijn 65 had je wel geteld 87 drempels gehad, waarvan meer dan de helft tussen Geesteren en Langeveen.