Lijn 656 Doetinchem Station - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
Buslijn 656 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Touringcar |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (1x per richting) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 656 rijdt van Doetinchem naar Apeldoorn en stopt op allerlei vreemde plaatsen op de route Doetinchem - Zutphen. De haltes van deze lijn liggen ver van de eigenlijke kernen Velswijk, Hengelo en Vorden. Wellicht is dit gedaan om te voorkomen dat deze lijn concurreert met het streekvervoer, dat wordt uitgevoerd door Arriva.
Deze buslijn is de enige ov-lijn die het busstation in Doetinchem op het Erdbrinkplein nog aandoet. Verder stoppen hier alleen nog langeafstandsbussen van OAD. Het ov-knooppunt in Doetinchem is verplaatst naar station Doetinchem.
Route
Halte | ||
Doetinchem, Busstation | ||
Doetinchem, Kruisberg / Slingeland Ziekenhuis | ||
Velswijk, Waarlo | ||
Hengelo (Ov.), Molen | ||
Vorden, De Tol | ||
Zutphen, IJsselbrug | ||
Voorst, Huize Enkstein | ||
Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool |