Lijn 96 Alkmaar Station NS - Den Oever Busstation
Voormalige buslijn 96 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 96 reed van Alkmaar via Heerhugowaard, Middenmeer, Slootdorp en Wieringerwerf naar Den Oever.
Lijn 96 reed samen met lijn 97 naar Leeuwarden een halfuursdienst op het traject Alkmaar-Den Oever. Enkele ritten reden niet verder dan Wieringerwerf; op zaterdag was Wieringerwerf altijd het eindpunt.
Route
Route is niet compleet; alleen tijdhaltes worden getoond
Halte | ||
Alkmaar, Station NS | ||
Oudorp, Nieuwe Schermerweg | ||
Heerhugowaard, Broekerweg | ||
Zuid-Scharwoude, Langebalk | ||
Noord-Scharwoude, Sluis | ||
Waarland, Verlaat | ||
Nieuwe Niedorp, Klooster | ||
Aartswoud, Groetpolderweg | ||
Middenmeer, Hotel Smit | ||
Slootdorp, Hotel Lely | ||
Wieringerwerf, De Maaier | ||
Den Oever, Busstation |