Lijn 45 Kalkar Am Bollwerk - Uedemerbruch Kirche
Buslijn 45 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Looksub |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City VDL Citea LLE-120 Iveco Crossway LE |
Frequenties
| |
Spits | 1x/(2) uur |
Spits (vakantie) | 1x/2 uur |
Dal | 0-1x/(2) uur (deels belbus) |
Dal (vakantie) | 0-1x/2 uur (deels belbus) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur (belbus, tot 13:00) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 45 rijdt van Kalkar Stadtmitte via Kalkar Neulouisendorf, Uedem Keppeln en Uedem Ortsmitte naar Uedem Uedermerbruch.
Dienstregeling
- Van maandag tot en met zaterdag wordt standaard 1x/2 uur gereden tussen Kalkar Am Bollwerk/Schulzentrum en Uedem Nordwall via de halte Keppeln. Doordeweeks wordt tussen circa 8:30 en 12:30 uur niet gereden richting Uedem Nordwall. Richting Kalkar Am Bollwerk/Schulzentrum rijdt een rit als belbus. Op zaterdag wordt tot circa 13:00 uur gereden waarbij alle ritten als belbus rijden.
- Rond de schooltijden rijden buiten de vakantieperiodes enkele scholierenritten. Zo rijdt in de ochtendspits een rit vanaf Uedemerbruch Kirche via Totenhügel, rijdt een rit vanaf de halte Wöhrmannstraße, rijdt een rit van de halte Am Hochwald naar Uedem Nordwall en rijdt een rit vanaf de halte Bruchweg. In de vakanties rijdt de laatstgenoemde rit als belbus met een afwijkende vertrektijd.
- In de middag rijden enkele scholierenritten in de omgekeerde richting. Zo rijden rond het middaguur twee belbusritten van Kalkar Am Bollwerk/Schulzentrum naar de halte Bruchweg net als één rit in de middagspits. Tevens rijdt vanaf Kalkar Am Bollwerk/Schulzentrum een extra rit naar de halte Wöhrmannstraße, een extra rit naar Uedem Nordwall via Totenhügel en twee extra ritten naar Uedemerbruch Kirche via Totenhügel.
- In de middag rijden buiten de vakanties twee extra ritten van Uedem Nordwall naar Kalkar Am Bollwerk/Schulzentrum die zorgen voor een frequentie van 1x/uur. Hierbij rijdt één rit alleen op maandag, woensdag en donderdag rijdt.
- Enkele scholierenritten rijden via de halte Roßkamp.
Route
Halte | ||
Kalkar, Am Bollwerk/Schulzentrum | ||
Kalkar, Markt | ||
Kalkar, Altkalkarer Straße | ||
Kalkar, Lärchenstraße | ||
Kalkar, Berg | ||
Kalkar, Roßkamp | ||
Kalkar, Kaserne | ||
Kalkar, Minor | ||
Kalkar, Abzweig Neulouisendorf | ||
Kalkar, Langenberg | ||
Kalkar, Loefsche Straße | ||
Kalkar, Bergstraße | ||
Kalkar, Hochstraße | ||
Uedem, Grenzstraße/Trafo | ||
Uedem, Totenhügel | ||
Uedem, Neulouisendorfer Straße | ||
Kalkar, Beckmann | ||
Kalkar, Sankt-Hubertus-Weg | ||
Kalkar, Wöhrmannstraße | ||
Kalkar, Bruchweg | ||
Uedem, Totenhügel | ||
Uedem, Grenzstraße/Trafo | ||
Uedem, Grenzstraße | ||
Uedem, Mühlenweg | ||
Uedem, Keppeln Kirche | ||
Uedem, Am Steeg | ||
Uedem, Keppeln | ||
Uedem, Keppelner Straße | ||
Uedem, Heiming | ||
Uedem, Nordwall | ||
Uedem, Tönisstraße | ||
Uedemd, Mühlenstraße | ||
Kalkar, Bruchweg | ||
Kalkar, Wöhrmannstraße | ||
Uedem, Am Hochwald | ||
Uedem, Marienbaumer Straße | ||
Uedem, Gellinger Straße | ||
Uedem, Klorenhof | ||
Uedem, Müsersweg | ||
Uedem, Uedemerbruch Kirche |
Geschiedenis
Op 30 augustus 2017 kwam er in de middag een extra rit van Uedem naar Keppeln te rijden.
Op 27 mei 2018 kwam er een nieuwe routevariant van en naar de Wöhrmannstraße en werd de halte Uedermerfelder Weg opgeheven. Bovendien werd de route van enkele scholierenritten gewijzigd.
Op 1 december 2019 werd het vervoer van de NIAG overgenomen door zijn dochterbedrijf Look. De dienstregeling bleef hierbij ongewijzigd.
Op 12 december 2021 werd de ochtendspitsrit van de halte Mühlenstraße naar Uedem Nordwall gewijzigd. Deze rit ging voortaan beginnen bij de halte Am Hochwald.
Op 16 april 2023 werd de halte Bahnhofstraße hernoemd in Altkalkarer Straße.