Zoekresultaten
Maak de pagina "Lijn 15 Utrecht Centraal Station - Hilversum Station" op deze wiki! Zie ook de lijst met gevonden zoekresultaten
- |naam=Amsterdam Centraal |geopend=15 oktober 188916 kB (1.850 woorden) - 25 jun 2024 11:59
- |naam=Hilversum |plaats=Hilversum4 kB (366 woorden) - 4 dec 2023 21:47
- |aantal_sporen=2, [[Utrecht Centraal|Ut]] - [[Amsterdam Bijlmer ArenA|Asb]]: 4 ...de spoorlijn tussen [[Amsterdam Centraal]], [[Utrecht Centraal]], [[Arnhem Centraal]], [[Zevenaar]] en de Duitse grens. Tussen Amsterdam Amstel en Amsterdam Ho10 kB (1.347 woorden) - 17 feb 2024 22:01
- |route=Hilversum - Hollandsche Rading - Maartensdijk - Bilthoven - De Bilt - Zeist |afbeelding=4451-58.jpg7 kB (838 woorden) - 30 dec 2022 23:27
- ...werd voltooid op 10 juni 1874; het traject tussen Amersfoort en Zutphen op 15 mei 1876. Het traject tussen Amsterdam en Apeldoorn is dubbelsporig en geƫ ...in plaats van [[Utrecht Maliebaan]]. Vijftien jaar na de sluiting van dat station is het [[Spoorwegmuseum]] er geopend.6 kB (751 woorden) - 27 nov 2023 23:53
- ...Westbroek - Maarsseveen - Maarssen - Utrecht Overvecht - Utrecht Centraal Station |regio=Midden-Utrecht4 kB (435 woorden) - 28 nov 2023 22:16
- * Station [[Houten Castellum]] wordt geopend en is voortaan viermaal per uur bereikba ...[Winterswijk West]] wordt geopend tussen [[Winterswijk]] en [[Lichtenvoorde-Groenlo]].6 kB (855 woorden) - 21 dec 2019 15:27
- ...n [[Leiden Centraal|Leiden]] - [[Schiphol Airport|Schiphol]] - Hilversum - Utrecht. ...ion krijgt een kwartierdienst met de stoptreinen tussen [[Utrecht Centraal|Utrecht]] en [[Tiel]]/[[Breda]].6 kB (773 woorden) - 20 dec 2020 14:41
- De ''dienstregeling 1979/1980'' van [[Centraal Nederland]] liep van [[CN Dienstregeling 1978/1979|27 mei 1979]] t/m [[CN D ! Lijn16 kB (2.304 woorden) - 6 jun 2024 20:56
- |route=Utrecht - De Bilt - Zeist - Den Dolder - Bilthoven - Maartensdijk |vervoerder=[[NBM|NBM (''1968 - 1973'')]],<br>[[Centraal Nederland|Centraal Nederland <small>(''1973 - 1981'')</small>]]4 kB (541 woorden) - 21 mei 2017 19:50
- ...lt - Zeist - Huis ter Heide - Den Dolder - Lage Vuursche - Hoge Vuursche - Hilversum |vervoerder=[[Centraal Nederland]]4 kB (524 woorden) - 20 dec 2020 20:46
- ! Lijn ===== Stadsdienst Hilversum =====10 kB (1.416 woorden) - 6 jun 2024 21:54
- ! Lijn ===== Stadsdienst Hilversum =====9 kB (1.310 woorden) - 6 jun 2024 21:56
- De ''dienstregeling 1993/1994'' van [[Centraal Nederland]] liep van [[CN Dienstregeling 1992/1993|23 mei 1993]] t/m 28 mei Dit was de laatste dienstregeling van [[Centraal Nederland]]. Aan het einde van deze dienstregeling werd het vervoergebied v40 kB (5.728 woorden) - 6 jun 2024 21:43
- ...nd - Loosdrecht - Breukeleveen - Tienhoven - Oud Maarsseveen - Westbroek - Utrecht |materieel=[[Mercedes-Benz Sprinter]]8 kB (901 woorden) - 21 jun 2023 22:10
- De ''dienstregeling 1973/1974'' van [[Centraal Nederland]] liep van 3 juni 1973 t/m [[CN Dienstregeling 1974/1975|25 mei 1 Dit was de eerste dienstregeling van [[Centraal Nederland]], dat op 3 juni 1973 ontstond uit een fusie tussen [[Maarse & Kr11 kB (1.593 woorden) - 6 jun 2024 19:47
- De ''dienstregeling 1992/1993'' van [[Centraal Nederland]] liep van [[CN Dienstregeling 1991/1992|31 mei 1992]] t/m [[CN D ! Lijn25 kB (3.488 woorden) - 6 jun 2024 21:43
- |route=Amsterdam - Diemen - Muiden - Naarden - Bussum - Hilversum |vervoerder=[[NBM|NBM (''1967 - 1973'')]],<br>[[Centraal Nederland|Centraal Nederland (''1973 - 1977'')]]3 kB (327 woorden) - 9 mei 2024 21:53
- ...uizen - Blaricum - Laren - Hilversum - Hollandsche Rading - Maartensdijk - Utrecht |vervoerder=[[NBM|NBM (''1967 - 1973'')]],<br>[[Centraal Nederland|Centraal Nederland (''1973 - 1977'')]]3 kB (425 woorden) - 9 mei 2024 21:54
- ...arden - Blaricum - Laren - Hilversum - Hollandsche Rading - Maartensdijk - Utrecht |vervoerder=[[NBM|NBM (''1967 - 1973'')]],<br>[[Centraal Nederland|Centraal Nederland (''1973 - 1977'')]]3 kB (398 woorden) - 9 mei 2024 21:55
(vorige 20 | volgende 20) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.