Lijn 665 Strijen Boomgaard - Dordrecht Centraal Station
Voormalige buslijn 665 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee (2008-2015) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | 8 januari 2012 t/m 24 januari 2015 |
Voorganger(s) | geen |
Opvolger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits (ri. Dordrecht) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 665 reed van Strijen via Mookhoek en 's-Gravendeel naar Dordrecht.
Deze lijn reed uitsluitend tussen de herfst- en meivakantie.
Route
Halte | ||
↓ | Strijen, Boomgaard | |
Strijen, Nieuwestraat | ||
Strijen, Leeuwerikstraat | ||
Strijen, Boompjesstraat | ||
Strijen, Politiebureau | ||
Strijen, Julianastraat | ||
Strijen, Schelpweg | ||
Strijen, Kooilandsedijk | ||
Strijen, Broekseweg | ||
Mookhoek, Schenkeldijk | ||
Mookhoek, Zweedsestraat | ||
Mookhoek, Lindenhoeve | ||
's-Gravendeel, Strijensedijk | ||
's-Gravendeel, Boendersweg | ||
's-Gravendeel, Alexanderstraat | ||
's-Gravendeel, Weegje | ||
's-Gravendeel, Hendrik Hamerstraat | ||
Dordrecht, Kiltunnel | ||
↓ | Dordrecht, Ziekenhuis Dordwijk | |
Dordrecht, Leerpark | ||
↓ | Dordrecht, Centraal Station |
Geschiedenis
Op 8 januari 2012 werd een nieuwe schoolbus geïntroduceerd tussen Strijen, 's-Gravendeel en Dordrecht. In plaats van het Centrum van Dordrecht te bedienen, ging deze nieuwe lijn via het Dordwijk Ziekenhuis en het Leerpark rijden. Als verwijzing naar de reguliere buslijn op dit traject, werd het lijnnummer 665 aan deze lijn toebedeeld. In de middagspits moesten scholieren wel via station Dordrecht reizen, of gebruik maken van lijn 166 en in 's-Gravendeel overstappen richting Strijen.
Op 25 januari 2015 werd deze speciale schoolbus opgeheven, omdat lijn 165 voortaan ook via het Dordwijk Ziekenhuis en het Leerpark ging rijden, maar daarentegen 's-Gravendeel links liet liggen.