Landen
Station Landen | |
---|---|
Plaats | Landen |
Land | België |
Verkorting | FLD |
Vervoerder(s) | NMBS |
Station Landen ligt langs spoorlijn 36. Verder begint ook spoorlijn 21 hier.
Inhoud
Dienstregeling 2012
Richting Tienen (doordeweeks)
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.01 | IC K | Gent-Sint-Pieters | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.39 | IC F | Quiévrain | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.50 | IR i | De Panne | Interregio | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Richting Tienen (weekend)
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.34 | IC E | Blankenberge / Knokke | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.54 | L2400 | Hasselt (1x/2 uur) | Lokaaltrein | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Richting Liège
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.24 | IC F | Liège-Guillemins (Niet in het weekend) | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.34 | IC E | Liège-Guillemins (Alleen in het weekend) | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Richting Hasselt
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.01 | IC K | Genk (Niet in het weekend) | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.34 | IC E | Liège-Guillemins (Alleen weekend) | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Let op: bovengenoemde vertrektijden en -sporen kunnen in de vroege ochtend, in de late avond of in het weekend anders zijn. Kijk voor meer informatie op de pagina van de desbetreffende treinserie en raadpleeg voor vertrek altijd een reisplanner.
Bus
Halte NMBS-Station | |||
---|---|---|---|
Plaats | Landen | ||
Vervoerregio('s) | Buitenland | ||
Vervoerder(s) | De Lijn, TEC | ||
|
Streekbus (De Lijn & TEC)
Concessie Buitenland (De Lijn)
- Lijn 21 Jeuk Kerk - Landen Mariahof (spits)
- Lijn 21a Hasselt Station - Landen Station
- Lijn 42 Sint-Truiden Station - Landen Station
- Lijn 346 Tienen Station - Landen Station
Concessie Buitenland (TEC)
- Lijn 26 Jodoigne Gare d'Autobus - Ezemaal Station
- Lijn 127a Huy Gare du Nord - Landen Station
- Lijn 148 Landen Station - Gembloux Gare