Lijn 153 Alkmaar Station NS - Schagen Station NS
Voormalige buslijn 153 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 153 reed van Alkmaar via Heerhugowaard, Waarland, Nieuwe Niedorp, Winkel, Lutjewinkel en Barsingerhorn naar Schagen.
Slechts in de spitsuren werd gereden tussen Alkmaar en Heerhugowaard, alle overige ritten reden vanuit Schagen tot Heerhugowaard.
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. Later bij Connexxion reed deze lijn nog steeds.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station NS | ||
Heerhugowaard, Butterhuizen | ||
Heerhugowaard, Station NS | ||
De Noord, R.K. Kerk | ||
Waarland, Verlaat | ||
Nieuwe Niedorp, Viaduct | ||
Winkel, Gemeentehuis | ||
Lutjewinkel, Mientweg | ||
De Weere, Zoutkaag | ||
Barsingerhorn, Blauwe Brug | ||
Schagen, Crematorium | ||
Schagen, Station NS |