Lijn 80 Almelo Centrumplein - Hardenberg Parkweg 57
Versie door Een ov fan (overleg | bijdragen) op 30 jan 2024 om 13:44
Voormalige buslijn 80 | |
Vervoerder(s) | Twents (Connexxion) |
Concessie | Twente (2006-2013) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | ... t/m 7 december 2013 |
Opvolger(s) | 80 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Lijn 80 reed van Almelo via Vriezenveen, Westerhaar, Sibculo, Kloosterhaar en Bergentheim naar Hardenberg.
Dienstregeling
- Van maandag t/m vrijdag reden de ritten vanuit Almelo naar Westerhaar en keerden daar op lijn 81 en reden bij terugkomst in Westerhaar verder naar Hardenberg. Vanaf Hardenberg werd de gehele route naar Almelo gereden.
- In de avonduren en het weekeinde werd alleen tussen Almelo en Westerhaar gereden.
- Op zondag werden alle ritten met een kleiner busje gereden.
Route
Halte | ||
Almelo, Centrumplein | ||
Almelo, Centraal | ||
Almelo, Boddenstraat | ||
Almelo, Tijhofslaan | ||
Almelo, Brugstraat | ||
Almelo, Vriezebrug | ||
Almelo, De Klokkenbelt | ||
Almelo, Buurstede | ||
Almelo, Elsboerlaan | ||
Almelo, Meulenbeldlaan | ||
Almelo, Huize Alexandra | ||
Almelo, Het Meulenbelt | ||
Vriezenveen, Oostermaatweg | ||
Vriezenveen, De Zuivering | ||
Vriezenveen, Zuivelfabriek | ||
Vriezenveen, 't Midden | ||
Westerhaar, Westerveenweg | ||
Westerhaar, Dalweg | ||
Westerhaar, Sluiskade | ||
Westerhaar, De Klaampe | ||
Westerhaar, Leidijk | ||
Westerhaar, Busstation | ||
Westerhaar, Wollegrasstraat | ||
Westerhaar, Schapenweg | ||
Sibculo, Meijerboerweg | ||
Sibculo, Driesprong | ||
Sibculo, Bergweg | ||
Kloosterhaar, Schoolstraat | ||
Kloosterhaar, Viersprong | ||
Kloosterhaar, Oude Vaart | ||
Kloosterhaar, Post | ||
Kloosterhaar, Horstra | ||
Bergentheim, Pannemansbos | ||
Bergentheim, Veenlust | ||
Bergentheim, Kanaalbrug | ||
Bergentheim, Gereformeerde Kerk | ||
Bergentheim, Kanaalbrug | ||
Bergentheim, Veenlust | ||
Bergentheim, Bruchterbeekweg | ||
Hardenberg, De Nieuwe Haven | ||
Hardenberg, Handelsstraat | ||
Hardenberg, Wavin | ||
Hardenberg, Ziekenhuis | ||
Hardenberg, Station | ||
Hardenberg, Waterinkschool | ||
Hardenberg, Parkweg 57 |
Keringen
- Connexxionbussen op lijn 80 keerden op Almelo Centrumplein in willekeurige volgorde op alle lijnen die Almelo Centrumplein als eindpunt hebben.
- Syntusbussen op lijn 80 keerden op Almelo Centrumplein alleen op zichzelf en lijn 83;
- Op Westerhaar Busstation keerde lijn 80 uit Almelo op lijn 81.
Geschiedenis
Op 6 juni 2010 werden de ritten op zaterdag ingekort tot het traject Almelo - Westerhaar.
Op 8 december 2013 nam Syntus het busvervoer in Twente over ten koste van Connexxion. Door aanpassingen in de dienstregeling is deze lijn komen te vervallen doordat lijn 80 en lijn 91 zijn samengevoegt\d tot een nieuwe lijn 80.