Lijn T65 Dülmen Bahnhof - Nottuln Alter Hof Schoppmann
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 14 okt 2023 om 13:23
Belbuslijn T65 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVM |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Taxibus |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/(2) uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn T65 rijdt van Dülmen Stadtmitte via Dülmen Rorup naar Nottuln Darup.
Dienstregeling
- Doordeweeks wordt tussen circa 9:00 en 13:00 uur 1x/2 uur in plaats van 1x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Dülmen, Bahnhof | ||
Dülmen, Charleville-Mezieres-Platz | ||
Dülmen, Gesundheitsamt | ||
Dülmen, Viktorstraße | ||
Dülmen, Marienschule | ||
Dülmen, Butterkamp | ||
Dülmen, Schmitz | ||
Dülmen, Freibad | ||
Dülmen, Silberknapp | ||
Dülmen, Kuhmann | ||
Dülmen, Weddern Schule | ||
Dülmen, Werkstätten Karthaus | ||
Dülmen, Hetrodt | ||
Dülmen, Torbogen Karthaus | ||
Dülmen, Schlerkmann | ||
Dülmen, Waldschlößchen | ||
Dülmen, Ludgerussiedlung | ||
Dülmen, Letter Straße | ||
Dülmen, Rorup Kirchplatz | ||
Dülmen, Hanrorup | ||
Dülmen, Abzweig Hanrorup | ||
Nottuln, Gladbeck | ||
Nottuln, Abzweig Hövel | ||
Nottuln, Darup Mitte | ||
Nottuln, Alter Hof Schoppmann |
Geschiedenis
Op 7 januari 2020 werd de dienstregeling uitgebreid. In de brede spitsuren werd de frequentie verhoogd van 1x/2 uur naar 1x/uur en op zaterdagmiddag werden extra ritten toegevoegd waardoor de dienstregeling werd uitgebreid van 13:00 tot circa 17:00 uur.